Kandili başlarına yıkacağız

Kandili başlarına yıkacağız

Samsun'da sahur programına katılan Başbakan Binali Yıldırım, 24 Haziran'da ikinci bayram yaşanacağını belirterek, terörle mücadeleye vurgu yaptı.

13 Haziran 2018 - 01:39

Samsun’da düzenlenen “Gençlik Şöleni” programına katılan Başbakan Binali Yıldırım, önemli açıklamalarda bulundu. 

Başbakan Yıldırım'ı karşılamaya Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, milletvekili adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Çiğdem Karaaslan ve diğer adaylar ile Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, İl Başkanı Hakan Karaduman, çok sayıda vatandaş katıldı.

24 HAZİRAN İKİNCİ BAYRAM

Gençlik şöleninde konuşma yapan Yıldırım, 24 Haziran seçimlerinde ikinci bayramı yaşayacaklarını dile getirerek, “İşgalcilere karşı, darbecilere, FETÖ’ye ve PKK’ ya karşı mücadele verirken, aynı zamanda da memleketin her köşesini mamur hale getirdik. 16 yılda Türkiye’yi 3 kat büyüttük. Türkiye’nin itibarını bölgede ve dünyada en zirveye çıkardık. Çünkü bu ülkeyi sizlere emanet edeceğiz. Biliyorsunuz. Biz sadece Rabbimizin huzurunda eğiliriz. Başka hiçbir gücün karşısında eğilmeyiz. 10 günümüz kaldı. 10 gün boyunca gece gündüz demeden çalışacağız. Milletin adamı olan Recep Tayyip Erdoğan’ı sistemin ilk Cumhurbaşkanı seçeceğiz” dedi.

KANDİLİ BAŞLARINA YIKACAĞIZ

Türkiye üzerinde oyunlar döndüğüne vurgulayan Başbakan Yıldırım, “Güzel ülkemizin güneyinde bir terör devleti kurmak istiyorlar. Bu terör devleti ile akılları sıra Türkiye’yi baskı altına almaya çalışıyorlar. Gençlerimiz buna izin verir mi? Hiçbir terör örgütü bu topraklarda hüküm süremez. Terörü Türkiye’nin gündeminden düşüreceğiz, dedik ve bunu başardık. Sıra dışarıdaki terör odaklarında. Şimdi de Kandil'de yuvalarını başlarına yıkmaya karar verdik. Kardeşliğimizi bozmaya çalışan her türlü şer odaklarıyla mücadelemiz kararlılıkla devam edeceğiz. Bunun için güçlü bir iktidara ihtiyacımız var” şeklinde konuştu. 

Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Adnan Hazır annesini kaybetti
Adnan Hazır annesini kaybetti
Usta isim Vehbi Tezcan'dan konser
Usta isim Vehbi Tezcan'dan konser