Karaaslan, Türkiye artık güçlü, gerekirse yumruğumuzu masaya...

Karaaslan, Türkiye artık güçlü, gerekirse yumruğumuzu masaya vururuz

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, “Türkiye masanın başında oturan gerektiğinde yumruğunu masaya vuran gerektiğinde de uzlaştırıcı pozisyonu üstlenebilecek kadar büyük bir iddiaya sahip ülke haline geldi” dedi.

01 Haziran 2018 - 23:19

 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 24 Haziran seçimlerini değerlendirdi.

Seçimlere sayılı günler kaldığını hatırlatan Karaaslan, “Bizim çok güçlü bir listemiz var.  Listede kimler var. Listede hükümet var. Sayın bakanımız var. 19 yıl bu şehrin hakikaten mimarı olarak adlandırabileceğimiz çok deneyimli çok tecrübeli birisi var. Bizim listelerimizde çok iyi teşkilatçı arkadaşlarımız var ve birçoğu Ankara bürokrasisini bilen isimler. Güçlü bir liste ve güçlü bir ekibe sahibiz. Biz her seçim ertesi günmüş gibi çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ne olursa olsun ben kendim için değil davam için buradayım diyen çok kıymetli aday adaylarımız var.  Bir çoğu her gün bizimle birlikte programlarda. İşte biz onun için bu kadar güçlü bir aileyiz” diye konuştu.

ALGI OPERASYONLARI SÜRÜYOR

Bizimle yarışamayanlar her seferinde bir algı operasyonu oluşturup o algının üzerinden soru işaretleri oluşturabilir miyiz hesapları yapıyorlar diyen Çiğdem Karaaslan, “Karşı karşıya olduğumuz büyük bir algı operasyonu var. Bizimle hiçbir seçimde projeleriyle, hedefleriyle, planlarıyla, söylemleriyle ve vaatleriyle bunların hiçbiriyle bizimle yarışamayanlar her seferinde bir algı oluşturup o algının soru işaretleri üzerinden, acaba biraz avantaj elde edebilir miyiz diye bakıyorlar. Biz bunu önemsemiyoruz.  Bunun er geç hiçbir işe yaramayacağını biliyoruz” şeklinde konuştu.

TÜRKİYE'NİN DÜNYADA POZİSYONU DEĞİŞTİ

 Amerika’nın Kudüs’ü İsrail’in sözde başkenti ilan etmesiyle birlikte dünyadaki en güçlü tepkiyi yine Türkiye’nin verdiğini dile getiren Karaaslan, “İslam İşbirliği Teşkilatı Dönem Başkanı Sayın Cumhurbaşkanımız bütün İslam dünyasını 2. kez topladı İstanbul'da ve dünyaya o güçlü mesajı yine İstanbul'dan verdi. Yani artık Türkiye'nin dünya siyasetinde durduğu pozisyon çok değişti. Türkiye'nin üzerinde yer aldığı zemin artık çok farklı. Türkiye masanın başında oturan gerektiğinde yumruğunu masaya vuran gerektiğinde de uzlaştırıcı pozisyonu üstlenebilecek kadar büyük bir iddiaya sahip bir ülke haline geldi” açıklamasında bulundu.

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Elazığ depremi 30 atom bombasına eş değer
Elazığ depremi 30 atom bombasına eş değer
Elazığ'da büyük deprem, 4 ölü ve yaralılar var
Elazığ'da büyük deprem, 4 ölü ve yaralılar var