• Reklam
  • Reklam
Karaduman’dan ilk toplantı mesajlar

Karaduman'dan ilk toplantı mesajlar

AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, ilk basın toplatışında önemli mesajlar vererek, önümüzdeki sürecin yol haritasını çizdi.

22 Ocak 2018 - 18:00

AK Parti Samsun İl Başkanlığı görevine getirilen Av. Hakan Karaduman, ilk basın toplantısında ‘Bin dost az, bir düşman fazla’ mesajı verdi.
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oluru ile AK Parti İl Başkanlığı görevine getirilen Hakan Karaduman, görevi devralmasının ardından ilk basın toplantısını gerçekleştirdi.
İl Başkanlığında geniş bir kalabalık tarafından karşılanan Karaduman, ilk mesajı birlik ve beraberlik oldu.
“Yaptığımız ve yapacağımız kongreler ile, Yenikapı ruhunu, Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı harekatları ile yaşamakta olduğumz birlikte ve beraberlik iklimini yönetimlere yansıtmak temel hedefimizdir.” diyen Karaduman, “Allah’ın izniyle bu güç ve ruhla hızla, 2019, 2023 ve 2071 hedeflerine emin adımlarla yürüyeceğiz. 5 ilçemizde kongre süreci tamamlanmıştır. Kalan 12 ilçemizin kongrelerini de en kısa zamanda birlik ve beraberlik içerisinde tamamlayacağız. Öncelikli hedefimiz budur. İlçe kongrelerimizin ardından ise il kongremizi inşallah Cumhurbaşkanımızın katılımı ile gerçekleştirerek, Samsun için kongre süreci tamamlanmış olacak.” dedi.

PARTİDE BİRLİK BERABERLİK 

Partide isim ve makamların önemi olmadığının altını çizen ve dava vurgusu yapan Hakan Karaduman, “Biz Türkiye davası etrafında kenetlenmiş, tek millet, tek devlet, tek vatan anlayışıyla hedeflerine yürümeye devam eden büyük bir aileyiz. Hiç birimizin nefsi hareket içinde bulunmaya, sen ben kavgasına düşmeye hakkı yoktur. Bu dava büyük Türkiye ve mazlumların sesi olma davasıdır. Bizim için bin dost az, bir düşman fazladır.” Diye konuştu.
Toplantıya, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, ilçe başkanları, kadın ve gençlik kolları ile partililer katıldı.

Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Saathane Meydanı araç trafiğine açılacak
Saathane Meydanı araç trafiğine açılacak
Cumhur İttifakı adaylarımız yerelde kalkınmanın, hizmetin kaptanı olacak
Cumhur İttifakı adaylarımız yerelde kalkınmanın, hizmetin...