• Reklam
Karne heyecanına ortak oldu 

Karne heyecanına ortak oldu 

Canik'te 2016-2017 eğitim-öğretim dönemini tamamlayan ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri karne heyecanı yaşadı. Başkan Osman Genç, öğrencilerin karne sevincine ortak oldu.

10 Haziran 2017 - 03:16

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, 2016-2017 Eğitim-Öğretim döneminin sona ermesi nedeniyle Canik Fatih İmam-Hatip Ortaokulu'nda düzenlenen karne törenine katıldı. Okulda öğrencilerin sevgi gösterileriyle karşılaşan Başkan Genç, onlarla bol bol sohbet etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Uzunlar, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Bakiye Can Usta, Başkan Yardımcısı Alican Usta, Gazeteci-Yazar Mustafa Genç, Fatih İmam Hatip Ortaokulu Zekeriya Özkan'ın da yer aldığı karne töreninde, öğrencilere karnelerini ve ödüllerini veren, ardından nasihat eden Başkan Genç, "Milli ve yerli olmak kariyerden önce gelir. Yeni Türkiye'yi siz gençler inşa edeceksiniz" dedi.

Konuşmasında Yeni Türkiye'nin en büyük gücünün gençler olacağına vurgu yapan Genç, "Gençlerimiz Türkiye’nin istikbalidir. Sizler şehrimizin ve ülkemizin en büyük zenginliğisiniz. Bizler yerelde 2023 Samsun'unu biçimlendiriyoruz. Bizler aynı zamanda bir yandan 2071 Türkiye'sinin temellerini atıyoruz. Sizler ise 2071-2099 Samsun ve Türkiye'sini şekillendireceksiniz. Okuyan, düşünen, üreten, bölgesindeki sorunlara ilgi gösteren, yerinde saymayan bireyler olun. İletişim telefon ve sosyal medya demek değildir. Şehrimize, ülkemize ve insanlığa faydalı fikirler geliştirin. Belediyemizde kurduğumuz Proje Geliştirme Birimi sizlerden gelecek fikirlere her zaman açık" diye konuştu.
 

Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bandırma Vapurun’da Atatürk fotoğraflarının atılmasına soruşturma 
Bandırma Vapurun’da Atatürk fotoğraflarının atılmasına...
Erdem yurt dışına çıkamadı
Erdem yurt dışına çıkamadı