Kaymak ve Yılmaz şehit ailesini ziyaret etti

Kaymak ve Yılmaz şehit ailesini ziyaret etti

Samsun Valisi Osman Kaymak ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 1995 yılında teröristlerin saldırısı sonucu şehit olan Jandarma Er Davut Kuzu’nun ailesini ziyaret etti. 

06 Ekim 2017 - 23:09

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Salıpazarı’nda yapılan yatırımların hizmete açılması için gerçekleştirilen Toplu Açılış Töreni dolayısıyla ilçeye gelen Samsun Valisi Osman Kaymak ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Salıpazarı İmam Hatip Ortaokulu'nu inceledikten sonra 1995 yılında teröristlerin saldırısı sonucu şehit olan Jandarma Er Davut Kuzu’nun ailesini ziyaret etti. 

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz yakın zamanda eşi Hasan Kuzu’yu kaybeden şehit annesi Meşkuriye Kuzu’ya taziye dileklerini ilettikten sonra, “Bu ülke dün, bugün değil yıllardır bu kahpe teröre Koçyiğitlerini kurban veriyor. Memleketi müdafaa için şehit olan askerlerimizin yerine binlercesi yetişiyor. Böyle imanı, böyle birlikteliği olan bir millete kim ne yapabilir ki? Davut yavrumuzu 1995 yılında şehit verdik. Aradan koskoca 22 yıl geçmiş. Ama acısı her zaman başta ailesinin, sonra milletimizin içinde duruyor. Devletimiz bu hainlerin kökünü kazımak için öz verili bir şekilde çalışıyor. Gelişen silahlarımızla, silahlı insansız hava araçlarımızla teröristlere korkulu bir rüya olmaya başladık. Gün gelecek bunların hepsi temizlenecek. İnşallah o gün çok erken gelir. Bu vesileyle, memleketi için gözünü bile kırpmadan canını veren şehitlerimizi, gazilerimizi minnetle anıyorum” açıklamalarında bulundu.


 

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkiye'de  Koronavirüs önlemleri arttı 
Türkiye'de  Koronavirüs önlemleri arttı 
Cezaevinden kaçtı yine uyuşturucu sattı
Cezaevinden kaçtı yine uyuşturucu sattı