Kıbrıs Gazisine Sürpriz Ziyaret

Kıbrıs Gazisine Sürpriz Ziyaret

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, kendisini görmeyi isteyen Kıbrıs gazisi Şaban Yıldırım’ı tedavi gördüğü hastanede yalnız bırakmadı.

30 Mayıs 2018 - 17:02

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin,  Kıbrıs gazisi Şaban Yıldırım’ı tedavi gördüğü hastanede yalnız bırakmadı.

Ziyarette kalp hastası Gazi Yıldırım’a geçmiş olsun dileğinde bulunan Başkan Şahin, tedavisinin en iyi şekilde yapılması için gerekli tüm desteği vereceğini söyledi.

Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Toplantı Salonu’nda düzenlenen Şehit ve Gazi aileleri iftar programına katılan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, gazilerle oruç açtı.  Hastanede tedavi gören bir gazinin kendisini görmeyi arzu ettiğinin iletilmesi üzerine Başkan Şahin, iftar sonrası Kıbrıs Gazisi Şaban Yıldırım’ı ziyaret etti.

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Öncel ve Muharip Gaziler Derneği Samsun Şube Başkanı Ahmet Diril ile birlikte Ondokuzmayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne gelen Başkan Zihni Şahin, Kardiyoloji Bölümü’nde tedavi gören 65 yaşındaki 7 çocuk babası gazi Şaban Yıldırım’a sürpriz yaptı.

Gazi eşi Neriman Yıldırım’dan bilgi alan Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, tıp fakültesi hastanesine 5 gün önce Bafra ilçesi Osmanbeyli mahallesinden gelen ve 5 yıldır kalp ve bacağındaki hastalıkla mücadele eden aileye, tedavi sürecinde gerekli tüm desteği vereceklerini söyledi. Şehit aileleri ile gazilerin baş tacı olduğunu ifade eden Başkan Zihni Şahin, her zaman yanlarında olmaya devam edeceklerini kaydetti.

 

Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'