• Reklam
  • Reklam
Medya’da Doğan devri bitti

Medya'da Doğan devri bitti

Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan'a, Doğan Medya'yı törenle Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demirören'e devretti.

09 Nisan 2018 - 14:44

Dığan Medya gurubunda devir teslim töreni gerçekleşti.

Bağcılar'daki Hürriyet Gazetesi binasında gerçekleşen tören öncesi Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan'a, Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demirören tarafından plaket takdim edildi. Törene eski ve yeni patrolarlar ile aile yakınları katıldı.

Törende ilk olarak konuşan Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fikret Bila, devrin her iki aile için hayırlı olmasını temenni etti. Aydın Doğan ise, "Türk basınının amiral gemisini Demirören ailesine teslim ediyorum. Dilerim, Demirören uzun yıllar medyada yer alır ve daha da ileri taşır." dedi.

Yıldırım Demirören de, "Şimdi büyük denizlere açılma sırası bizde. Bu yolculuğu hep birlikte yapacağız" ifadelerini kullandı.

Tören sonunda Yıldırım Demirören ve Meltem Demirören Oktay tarafından Aydın Doğan'a çiçek verildi. Törenin ardından Aydın Doğan, Yıldırım Demirören tarafından uğurlandı. Devir teslim ile medyada bir dönem sona ermiş oldu. 

Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Adnan Hazır annesini kaybetti
Adnan Hazır annesini kaybetti
Usta isim Vehbi Tezcan'dan konser
Usta isim Vehbi Tezcan'dan konser