Mete Yarar, fare benzetmesine fena kızdı

Mete Yarar, fare benzetmesine fena kızdı

Habertürk'te Veyis Ateş'in programında Deniz Zeyrek ile Mete Yarar arasında kabak ve fare tartışması programı terk ettirdi.

26 Kasım 2020 - 00:24 - Güncelleme: 26 Kasım 2020 - 00:27
Sponsorlu Bağlantılar---

Habertürk'te Veyis Ateş'in sunduğu Türkiye'nin Nabzı programı fare, kabak tartışması ile gerildi.

Türkiye'nin sıcak gündeminin tartıştığı programa Veyis Ateş'in moderatörlüğünde gazeteci Kemal Öztürk, Hadi Özışık, İsmail Saymaz, Deniz Zeyrek, Nedim Şener, Habertürk Güvenlik Politikaları Danışmanı Mete Yarar ve araştırmacı İbrahim Uslu konuk olarak katıldı.

Genel olarak sakin olarak geçen programda Mete Yarar, geçtiğimiz haftalarda Deniz Zeyrek'le yaşadığı gerginliği yine yaşadı. Mete Yarar, konuşmasında Deniz Zeyrek'e kabak benzetmesiyle yaptığı konuşma sonrasında Deniz Zeyrek, fare benzetmesiyle konuşma arasına ekleme yaptı.

O anda hiç bir kızgınlık olmazken, yaklaşık 15 dakika sonra Mete Yarar, sosyal medyada kendisine fare benzetmesi yapıldığı yönünde yazıları okuyunca bir anda sinirlenerek Deniz  Zeyrek'e yüklendi.

Mete Yarar, 'Beni bu adamla bir daha çıkarmayın kardeşim' diyerek başladığı konuşmasında Zeyrek'e edep ithamlarını hatırlatarak, programı terk etti. Veyis Ateş, sakinleştirmeye çalışırken, Zeyrek ifadesinin şansına karşı olmadığını anlatmaya çalıştı.

Yarar, mikrofonunu çıkartarak programı sinirli bir şekilde terk etti, Veyis Ateş programa ara verdi.

Programın dönüşünde konuşa hiç girilmezken Veyis Ateş, "Her zaman skin programlar yapıyorduk. Son bir aydır gerilimler yaşanıyor. Birileri veya kendi kendimize nazar mı ettik." dedi.

 

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi dikkat çekti
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi...