Milletvekili Yılmaz, "AK Parti’de sen ben yoktur, biz...

Milletvekili Yılmaz, "AK Parti'de sen ben yoktur, biz vardır"

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Karadeniz Bölge Sorumlusu Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "AK Parti'de sen ben kesinlikte yoktur, her zaman biz vardır. Mevkiler makamlar gelip geçicidir. Hizmet yarışında bayraklar değişir ama sevgi, gönül bağı, dava değişmez." dedi.

12 Eylül 2018 - 10:09
Sponsorlu Bağlantılar---

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Karadeniz Bölge Sorumlusu Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz,  yerel seçim çalışmalarını Artvin'de sürdürdü.

AK Parti Genel Merkez'i tarafından Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Karadeniz Bölge Sorumlusu olarak görevlendirilen Milletvekili Yılmaz, Giresun'daki çalışmalarını tamamlamasının ardından Artvin'e gitti. Çalışmalar öncesinde Milletvekili Yılmaz, Artvin Milletvekili Ertunç Erkan Balta ve Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe ile birlikte Artvin Valisi Ömer Doğanay'ı makamında ziyaret etti. Daha sonra Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Teşkilat Başkan Yardımcısı Yılmaz ve heyeti  makamında ağırladı. İl merkezinde çeşitli halk ziyaretlerinin ardından il başkanlığında değerlendirme ve istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Açıklamalarda bulunan Teşkilat Başkan Yardımcısı Karadeniz Bölge Sorumlusu Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, sorumlu olduğu illerde kamuoyu araştırmaları yapmak, destek sağlamak, teşkilatları yerel seçimlere hazırlamak ve adayların belirlenmesi gibi faaliyet programları yürütüldüğünü söyledi.

"AK PARTİ'DE SEN BEN YOKTUR BİZ VARDIR"

Giresun'daki çalışmaların tamamlandığını Artvin'de de verimli bir faaliyet yürütüldüğünü kaydeden Yılmaz, teşkilatların yerel seçimlere hazır olduğunu, büyük bir heyecan ve çalışma azminin ortada olduğunu belirtti.

AK Parti'nin büyük hedefler ortaya koyduğunu ve bu hedeflerin yerine getirilmesi için özverili bir atılım süreci başlattığına dikkat çeken Yılmaz, "Kalkınma, gelişme, güçlenme topyekun yürütülecek çalışmalarla mümkün olur. Yerel yönetimlerimizde bunun büyük bir parçası. Şehirlerimizi hak ettiği değere ulaşmasını sağlayan AK Partili belediye başkanlarımız ve çalışma arkadaşlarıdır. Halkımızın bize verdiği emaneti çok çalışarak, hizmet ederek, görevlerimizi eksiksiz yerine getirerek yapmak zorundayız. Hepimiz görevlerimizi dosdoğru, şaşmadan yerine getirirsek Türkiye, halkımız, kendimiz kazanırız. Seçim bir yarıştır. AK Parti'de sen ben kesinlikte yoktur, her zaman biz vardır. Mevkiler makamlar gelip geçicidir. Hizmet yarışında bayraklar değişir ama sevgi, gönül bağı, dava değişmez." dedi.

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı çift cinayetini katil piknikte söylemiş
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı...
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi