Milletvekili Yılmaz, ’Engelleri halkımızla el ele aştık’

Milletvekili Yılmaz, 'Engelleri halkımızla el ele aştık'

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Karadeniz Bölge Sorumlusu Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Türkiye'nin önüne konulan engelleri halkımızın büyük desteği ile aştık" dedi.

22 Eylül 2018 - 12:35
Sponsorlu Bağlantılar---

Tekkeköy ilçesinde çeşitli etkinlikler gerçekleştiren AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Yaylageriş Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Vatandaşlarla sohbet eden Yılmaz, talep ve önerileri dinledi.

Samsun'un her bir noktasının geliştiğini ve güzelleştiğini ifade eden Yılmaz, mahalle sorunlarının en aza indirilmesi için büyük yatırımlar gerçekleştirildiğini, halkın taleplerinin ise birinci önceliklerinin olduğunu söyledi.

Milletiyle el ele veren AK Parti'nin kalkınma, güçlenme seferberliğinde en büyük destekçisinin halk olduğunu belirten Yılmaz, "AK Parti halkla iç içe olan siyasi bir harekettir. Halktan kopuk siyaset yapılmayacağının en büyük örneğini AK Parti sergiledi. Bu anlayış birçok kazanımları da peşinden getirdi. Ülkemiz kazandı, vatandaşımız kazandı, Türkiye kazandı. Bu zorlu yolculukta birbirimize gönülden bağlı olduğumuz halkımız hep yanımızda oldu. Hatırlayın bu ülke ne zorluklar, ne kumpaslar, ne kirli hesapları atlattı. Ülkemizin güçlenmesi, kalkınmasını, gelişmesini istemeyenlerin çabalarını, engellemelerini halkımızın büyük desteği ile aştık. Allah kirli hesaplar içerisinde olanlara fırsat vermedi." dedi.

Yılmaz, Çarşamba İlçesi Aşağı Musalla Mahallesi Muhtarı Refaettin Demir'in hayatını kaybeden babası Hacı Bayram Demir'in cenaze namazına da katıldı.

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı çift cinayetini katil piknikte söylemiş
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı...
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi