"Milletvekili Yılmaz, gençlerle buluştu"

"Milletvekili Yılmaz, gençlerle buluştu"

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, gençlerle bilgi ve tecrübelerini paylaştı.

26 Eylül 2019 - 15:16
Sponsorlu Bağlantılar---

AK Parti Samsun İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Toplantısı'na katılan AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, gençlerle bilgi ve tecrübelerini paylaştı.
İl Gençlik Kolları Başkanı Cem Emre Çakan, başkanlığında gerçekleşen yönetim kurulu toplantısı il başkanlığında yapıldı. Toplantı öncesi gençlerle tecrübe paylaşımı başlığı altında AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, buluştu.
Gençlere ümitsizliğe kapılmadan çok çalışma, günümüz şartlarına göre donanımlarını artırma, sürekli eğitim konularında tavsiyelerde bulunan Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Türkiye'nin geleceğinin hepimiz gibi gençlerin de omuzlarında olduğunu, onlara her zaman büyük bir güven duyduklarını söyledi.
Yılmaz, gençlere değer veren, onların önünü açan, her türlü imkana kavuşmaları için olanaklar tanıyan, siyaset başta olmak üzere gençlere tereddütsüz görev, yetki veren bir partinin mensubu olduklarını anımsattı.

"BAŞARI BASAMAKLARI ZORLUDUR AMA İMKANSIZ DEĞİLDİR"

AK Parti siyasetinde her bir gencin talep ve önerinin öncelikli olduğuna vurgu yapan Yılmaz, "Gençlerimizin öneminin farkındayız ve her zaman yanlarındayız. Onlar yarın hepimizin yerine gösterdikleri başarı ile gelecekler. Bizlerde gençtik, zorlu bir hayat mücadelesinin ardından çeşitli kariyerler yaparak bu günlere kadar geldik. Zorluk çekmeden, çok çalışmadan, kendimizi geliştirmeden, işimizi severek gönülden yapmadan başarı basamaklarını atlamamız mümkün değil.   Şunu da unutmamalıyız; Önce değerli bir varlık olduğumuzu bileceğiz, sonra Rabbimizin bize bahşettiği insan olma özelliklerini inancımız, vatanımız, halkımız, ailemiz, kendimiz için en iyi şekilde kullanmamız, doğrularıyla yerine getirmemiz gerekli." diye konuştu.

"GENÇLERİMİZE HER ZAMAN DESTEK OLDUK"

"Halkımıza, vatanımıza en iyi hizmeti vermek istiyorsak zorluklara sıkıntılara da talip olmalıyız." diyen Yılmaz, "Ülkeye en iyi hizmeti sunmak büyük sorumluluklar istemektedir. Dertlerle dertlenmek, mutluluklarla mutlu olmak, sorunları çözmek için çaba harcamak, önceden önlem almak gibi önemli hassasiyetleri başarı ile yerine getirmeliyiz. Yüreğimizi ortaya koymadan sevgi beslemeden, hedeflerimizi doğru çizgide ilerletmeden bunları başarmakta mümkün değil. Hayat tecrübesini kazanmış doğru kişilerle istişare noktası ise vazgeçilmez bir unsur. Konuşmalıyız, paylaşmalıyız doğruyu bulmaya odaklanmalıyız. Ayrıca, AK Parti bünyesinde hiç bir ayrım yapılmadan değer verilerek hayata hazırlanmaları en iyi yerlere gelmeleri için resmen bir seferberlik ilan edilmiştir.
Eğitimlerinden, iş hayatlarına kadar her alanda onlara kolaylık sağlayacak bir el uzatılmıştır. Bugünün gençleri yarınımızın liderleri, bilim insanları, siyasetçisi, mühendisleri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor." şeklinde konuştu.
Yılmaz, gençlere değer veren bir ülkenin ise kaybetmesinin mümkün olmadığının da altını çizdi.


 

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi dikkat çekti
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi...