Milletvekili Yılmaz, "Giresun’da verimli bir çalışma...

Milletvekili Yılmaz, "Giresun'da verimli bir çalışma gerçekletirdik"

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Karadeniz Bölge Sorumlusu Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Giresun'da yerel seçim çalışmalarını tamamladı.

11 Eylül 2018 - 13:51
Sponsorlu Bağlantılar---

AK Parti Genel Merkezi tarafından Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Karadeniz Bölge Sorumlusu olarak görevlendirilen Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Giresun'da gün boyu süren yerel seçim çalışmalarını tamamladı.

"40 ADAY ADAYIYLA GÖRÜŞÜLDÜ"

Sorumlu olduğu 12 ilde kamuoyu araştırmaları yapmak, destek sağlamak, teşkilatları yerel seçimlere hazırlamak ve adayların belirlenmesi gibi faaliyet programı kapsamında ilk çalışmasını Giresun'da yapan Milletvekili Yılmaz, teşkilat istişarelerinin ardından, 40'a yakın aday adayı ile görüştü.

Teşkilat çalışmalarının ardından Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu ve yönetim kurulu üyelerini de ziyaret eden milletvekili Yılmaz, Giresun'da verimli bir çalışma yaptıklarını söyledi.

"TİTİZ ÇALIŞMA YÜRÜTÜLÜYOR" 

Yerel seçim sürecinin başarı ile tamamlanması için hassas ve titiz davrandıklarını belirten Yılmaz, "Karadeniz Bölgemizdeki çalışmaları titiz bir şekilde yürütüyoruz. Verilen görev doğrultusunda halkımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla, teşkilatlarımızla istişareler yapıyoruz. 40'a yakın aday adayımızla görüşmelerimizi tamamladık. Böylelikle Giresun'daki ilk etap çalışmalarımız tamamlanmış oldu. Diğer 11 ilimizde de sürecin tamamlanmasıyla genel merkezimize raporlarımızı sunacağız. Herkesimin desteğini bekliyoruz." dedi.

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı çift cinayetini katil piknikte söylemiş
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı...
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi