• Reklam
MMO’dan asansör bakın kursu 

MMO’dan asansör bakın kursu 

MMO Samsun Şube’si Asansör periyodik kontrol muayene elemanı kursu düzenleniyor.

09 Haziran 2017 - 19:21

Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube, MİEM kapsamında üyelerine yönelik düzenlemiş olduğu Mühendis Yetkilendirme Kurslarına “Asansör Periyodik Kontrol Muayene Elemanı Kursu” ile devam ediyor.

MMO MİEM Kurs Eğitmeni Makine Mühendisi Soner Akyıldız tarafından verilen eğitimlere Samsun, Amasya ve Giresun İllerinden toplam 14 Makine Mühendisi katıldı. Kursun sonunda yapılacak olan sınavda başarılı olan katılımcılara “Asansör Periyodik Kontrol Muayene Elemanı Yazılı Sınav Başarı Belgesi” verilecek.

Kurs ile ilgili olarak basına bilgi veren Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Saymanı Aycan Türkel, şube olarak üyelerin beklentisi ve gelişmeler doğrultusunda MİEM Kursları planladıklarını, üyelere ve kamuoyuna yönelik eğitimlerin yapılan planlama doğrultusunda artarak devam edeceğini söyledi.
Türkel, “İlimizde ve bölgemizde asansörlerin imalatı, montajı, periyodik kontrolleri ve sektörde çalışan Makina Mühendislerinin eğitim belgelendirmelerine yönelik ilgili kurum kuruluşlar ile koordineli bir çalışma sürdürdüklerini, sektörün sorunlarını ve gelişimini yakından izleyerek çözüm önerileri oluşturma gayretinde olduklarını” dedi.
 

Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bandırma Vapurun’da Atatürk fotoğraflarının atılmasına soruşturma 
Bandırma Vapurun’da Atatürk fotoğraflarının atılmasına...
Erdem yurt dışına çıkamadı
Erdem yurt dışına çıkamadı