MMO’dan Başkan Şahin’e ziyaret

MMO'dan Başkan Şahin'e ziyaret

MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’i makamında ziyaret etti.

13 Mayıs 2018 - 23:21

Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu olarak Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’e yeni görevinde başarılar dileyerek, 2018 – 2019 dönemi şube çalışma programı hakkında detaylı bilgi aktarılmış ve kurumlarla yapılacak olan çalışmalar görüşülmüştür.

Ziyarete oda başkanı Kadir Gürkan, yönetim kurulu üyeleri Özkan Er, Nail Yolaydın, Bekir Akarsu, Ünsal Kıran, Mehmet Saraçoğlu, Mehmet Aytaç Taygal, Erdi Yıldırım, Ali Dinler ve Nuri Özdoğan katıldı.

Açıklama yapan MMO Başkanı Kadir Gürkan, "Oda olarak 2018–2019 Çalışma Programı doğrultusunda ilgili kurum ve kuruluşları ziyaret ediyoruz. Birlikte çalışma ortamları oluşturmaya çalışıyor, birlikte düşünüp birlikte karar alan, birlikte uygulamaya geçerek süreci birlikte kontrol eden yaklaşımla hareket ediyoruz. Demokratik katılımcı yönetim anlayışı ile üyelerimize Samsun’a ve ülkeye hizmet etmeye çalışacağız." dedi.
 

Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'