MMO, OMÜ üyelerini ağırladı

MMO, OMÜ üyelerini ağırladı

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı, Makina ve Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanları Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

26 Temmuz 2018 - 23:58

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı, Makina ve Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanları Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

Ziyarette Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Başkanı Kadir Gürkan, Başkan Yardımcısı Özkan Er, Yönetim Kurulu Üyeleri Ayşe Ünsal Kıran, Umut Gökmen Akkuş, Özgün Meral, Ali Dinler ve Nuri Özdoğan hazır bulunurken, ziyarete Ondokuz Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı ve Endüstri Mühendisliği Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Birol Elevli, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Sermin Elevli ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölüm Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Mustafa Özbey katıldı.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, Mühendislik Fakültesi ile birlikte yapılacak çalışmalar, öğrenci üyelere yönelik “Bölüme Hoş Geldin Kokteyli” ve etkinlikler, Kamu-Üniversite-Sanayi İş Birliği, Yalın Düşünce Eğitimleri, Türk Tesisat Mühendisleri Derneği ile ortaklaşa düzenlenebilecek olan seminerler görüşülmüştür.

Ziyaret ile ilgili basına bilgi veren Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Başkanı Kadir Gürkan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Gürkan, "MMO Samsun Şube olarak öğrenci üye kaydı yaptıran OMÜ Mühendislik Fakültesi Makine ve Endüstri Mühendisliği Bölümü öğrencilerine yönelik Ondokuz Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültemiz işbirliğiyle “Deneyimler Toplantıları, Teknik Seminer ve Geziler, Staj Yeri oluşturma çalışmaları ve sosyal etkinlikler düzenleyerek öğrencilerin mesleğe hazırlanma süreçlerine katkı koymaya çalışıyoruzç" dedi.

 

Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'