Mobilyada marka çağrısı

Mobilyada marka çağrısı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, "Daha çok yatırım, daha çok üretim ile mobilyada Samsun markasını oluşturmak zorundayız" dedi

17 Kasım 2018 - 14:00
Sponsorlu Bağlantılar---

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun Mobilyacı İşadamları Derneği'nin düzenlediği kahvaltıda sektörtemsilcileriyle biraraya geldi.
Bayraktepe Restoran'da gerçekleştirilen kahvaltıprogramında Dernek Başkanı Bahattin Eker'in konuşmasının ardından sözalan Başkan Zihni Şahin, sektöreyönelikönemliaçıklamalardabulundu. Zihni Şahin, markalaşmanın önemine dikkati çekerek, "Sektörde daha çok yatırım ve üretimi gerçekleştirerek Samsun markasını oluşturmak zorundayız. Bunu başarabiliriz" dedi.

Göreve geldiği günden buyana 17 ilçenin birikmiş problemlerinin çözümü için mücadele verdiğini hatırlatan Zihni Şahin, "Şehrimizde gerginlik oluşturan birçok problemin üzerine gittik. Örneğin, Gülsan Sanayi Sitesi'ndeki arkadaşlarla toplantılar yaptık, kaçmadık, sorunun üzerine gittik ve çözümü konusunda sağlıklı adımlar attık.Nerede, hangisektörde problem varsa, o sektörün temsilcileriyle biraraya geldik.Böylece Samsun'da bir rahatlama oldu" diyekonuştu.

KALKINMA MERKEZİ VE FİKİR FIRTINALARI

'OrtakAkıl'ın önemine değinen Başkan Zihni Şahin, "Sorunları bugüne kadar hep ortak akıl  ile, hangi meslek grubunda sorun varsa onların temsilcileriyle görüşerek çözdüm. Bu benim anlayışım.Büyükşehir bünyesinde Kalkınma Merkezi'n ikurduk.Proje üreten arkadaşları biraraya getirdik.6 ay boyunca süren fikir fırtınaları gerçekleştirdik. Samsun'un bugüne kadar değerlendirilmeyen potansiyelini harekete geçirmek için mücadele ediyoruz. Zararın neresinden dönersek kardır" dedi.

DAHA ÇOK YATIRIM, DAHA ÇOK ÜRETİM

Mobilya sektöründe atılacak sağlam adımların sektörün geleceği için hayati önemde olduğuna da dikkati çeken Başkan Zihni Şahin, "Böylece mobilyada Samsun markasını oluşturabiliriz.Hedefimiz bu olmalı.Daha çok yatırım, daha çok üretim ve daha çok insanımıza iş imkanı sağlama hedefimize birlikte yürüyeceğiz" dedi.


 

Sponsorlu Bağlantılar---

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi dikkat çekti
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi...