Müge Anlı garip ilişkileri olan kayıp Nazmiye’yi bulmaya...

Müge Anlı garip ilişkileri olan kayıp Nazmiye'yi bulmaya çalışıyor  

İstanbul'da kaybolan iş kadını Yasemin Nazmiye Oruçoğlu'nu ailesi arıyor. Müge Anlı, karmaşık ilişkileri olan kayıp kadının iki eski kocası ve ayrıldığı sevgilisi üzerinden olayı çözmeye çalışıyor. Yasemin Nazmiye Oruçoğlu bulundu mu. 

09 Ekim 2018 - 12:48
Sponsorlu Bağlantılar---

İstanbul'da bir aydır kayıp olan gayri menkul zengini Yasemin Nazmiye Oruçoğlu'nun bulunması için Müge Anlı'da kayıp olayının parçaları birleştirilmeye çalışılıyor.
45 yaşında olan Yasemin Nazmiye Oruçoğlu'nun ilk eşi Yüksel'den 19, ikinci eşi Atay'dan 11 yaşında çocukları  var. İlk eşinden olan çocuğunu babasının yanına gönderdikten sonra geri dönüş için uçak biletlerini alıp beklemeye başladıktan sonra bir anda ortadan kayboldu. İlk eşinden sürekli şiddet gördüğü için ayrıldığı öne sürülen Nazmiye Oruçoğlu'nun ikinci eşine evliyken aşık olduğu için ayrıldığı öğrenildi. Ticaretle uğraşan kadının, 10 yıl içerisinde girdiği ticarette kazancının iyi olması nedeniyle çok sayıda gayri menkul satın aldığını, maddi durumunun iyi olduğunu ailesi açıkladı.
Maddi durumu nedeniyle kaçırılması ve öldürülmesinden korktuğunu belirten aile, Müge Anlı'ya başvurarak  kardeşlerinin bulunması için yardım talep etti.

MÜGE ANLI KARMAŞIK İLİŞKİLER AĞINA ŞAŞIRDI

Yasemin Nazmiye Oruçoğlu'nun hayatını ve ilişkileri tahtaya yazarak anlatan Müge Anlı, iki eski eşiyle sürekli görüştüğü, kadının özel ilişkileri dahil herşeyden haberlerinin olmasına şaşırdı. İki eski koca üzerinde konu dönerken bir anda Zonguldak'ta Yüksel isminde bir kişiyle ilişkisi olan Nazimiye Oruçoğlu'nun saplantılı bir durumu olduğu ortaya atıldı. Sosyal medya hesaplarındaki paylaşımları canlı yayında okunurken, telefona bağlanan Yüksel, kayıp kadınla 6 aydır yüz yüze görüşmediğini, bir ticari ilişkilerinin olduğunu bu bittikten sonra tüm görüşmelerini kestiğini açıkladı.
Kadının bazı rahatsızlık oluşturacak şekilde tutkularının olduğu anlatılırken, kadın hala bulunmaya çalışılıyor. İkinci eşi Atay ve belli bir süre ilişkisi olan Yüksel, kadının ilk eşi Yüksel kendi evinden tahliye etmek için uğraştığını, tahliye yapılacağını bu süreçte başına bir sıkıntı gelmiş olabileceği yönünde beyanda bulundu.

KOMŞUSU ATAY'IN TEHDİTLERİNİ ANLATTI

Nazmiye Oruçoğlu'nun komşusu canlı yayına bağlanarak eski kocası Atay'ın sürekli kadını tehdit ettiğini, para istediğini, kadının komşularını arayarak yardım isteğini söyledi.

İLK EŞTEN FLAŞ İDDİLAR

İlk eş Yüksel, eski eşiyle ilgili flaş iddialarda bulundu. Suçlamaların hiçbirini kabul etmediğini, eski eşinin atığı tahliye davasının öz oğluna oturduğu ev olduğunu belirten eski eş Yüksel, "Burası evliliğimiz sırasında arsamız vardı buraya ev yaptık. Eski eşim zaten dayımızın kızı. Aile mirasından gelen bir arsa. Burayı yaptık. Boşanırken mallar yarı yarıya mülkün yarısı bizim. Ben oğlumun üzerine yapmak istedim, kendisinin de öz oğlu. Ev için protokol yaptık, 2014 yılından bu yana kendisine 98 bin lira para ödedim. Ev bana kalmayacak öz oğluna kalacak. Sonradan 150 bin TL daha talep ettiği protokolle geldi. Şaşırdık. Bize tahliye davası açmadı, vazgeçmişti bize ulaşan bir şey yok. Bilmediğimiz çok şey var. Evliyken başka insanla ilişkisi oldu. Mahkemede çocuğun velayetini bile almadı, ben aldım. Bulunmasını bizde istiyoruz. " dedi.
Nazmiye'nin de kardeşleri açıklamalar sonrasında kardeşlerinin yaşantısını onaylamadıklarını da açıkladı. 
 

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi dikkat çekti
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi...