Muharrem Göksel, hizmet için milletvekili aday adayı oldu

Muharrem Göksel, hizmet için milletvekili aday adayı oldu

AK Parti Samsun Eski İl Başkanı Muharrem Göksel, milletvekili aday adaylığını geniş katılımla açıkladı.

28 Nisan 2018 - 20:29

AK Parti Samsun Eski İl Başkanı Muharrem Göksel, 24 Haziran seçimlerinde milletvekili aday adaylığı için başvurusunu yaptı.
AK Parti İl Başkanlığı’na gelen Muharrem Göksel’i çok sayıda partili karşıladı. 
Basın açıklaması yapan Göksel, “AK Parti'nin hemen her kademesinde görev yapmış bir kardeşiniz olarak; bildiğiniz gibi 2015-2018 yılları arasında AK Parti Samsun İl Başkanlığı görevini yürüttüm. 24 Mart 2018 tarihinde gerçekleştirilen son il kongremize kadar da AK Parti Samsun İl Başkanı olarak başarıyla görev yaptım. Bu dönem, Allah'ın da izni ve inayetiyle partimiz adına Samsun'da rekorlar kırdığımız bir dönem oldu. 7 Haziran seçimleri sonrası gerçekleştirilen 1 Kasım 2015 Genel Seçimleri'nde yüzde 63,7 oy alarak; sadece AK Parti değil, Samsun ölçeğinde bir siyasi partinin ulaşabileceği en yüksek oy oranına ulaştık.Yine 16 Nisan 2017 referandumunda da Samsun teşkilatı olarak yüzde 63,6 oy oranına ulaşarak 1 Kasım 2015 seçimlerinde ulaşılan rekor oy oranının tesadüfi olmadığını, Samsun'da AK Parti'nin oyunun yüzde 63-65 bandına sabitlendiğini göstermiş ve kanıtlamış olduk.” dedi.

HİZMET İÇİN GÖREVE TALİBİZ 

 “Böylesine rekorlarla dolu bir siyasi kariyeri nasip ettiği için Yüce Allah'a ne kadar şükretsek azdır.” diyen Göksel, “Bizden sonra görevi devralan arkadaşlarımızın da çıtayı daha da yükselterek partimiz adına zaferler kazanacağına olan inancımız tamdır. Allah bu kutlu yürüyüşte görev alan tüm teşkilat mensubu kardeşlerimize kolaylıklar, başarılar nasip etsin. Türkiye'nin iç ve dış mihraklarca dört bir yandan kuşatılmaya çalışıldığı son dönemde devleti ve milleti ile omuz omuza vererek 'Cumhur İttifakı'nı ve aslında ittifakın temelini oluşturan bir siyasi hareketin temsilcisi olmaktan büyük gurur duyduğumu bilmenizi istiyorum. Öncelikle 2023; devamında 2053 ve 2071 hedeflerine ulaşma noktasında son derece hassas bir dönemden geçtiğimiz bugünlerde, AK Parti'ye gönül veren teşkilat mensupları olarak, her zamankinden daha hassas davranmamız gereken bir süreci idrak ettiğimizin de ayrıca bilincindeyiz.” diye konuştu.

ADAYLIĞINI AÇIKLADI

“Bu hassas sürecin, teşkilat mensupları olarak bizleri sorumluluk alma noktasında da her zamankinden daha çok etkilediğini de belirtmek isterim.” şeklinde açıklamasını sürdüren Göksel, şöyle devam etti; “ Siyaset bildiğiniz gibi sadece teşkilatçılık boyutunda değil aynı zamanda yasama ve yürütme organlarında görev alma boyutunda da gerekli ve bu açıdan da kıymetli bir kavramdır.  Buradan hareketle;  Kurulduğu günden itibaren katıldığı her seçimi milletiyle kenetlenerek zaferle taçlandıran AK Parti'nin hemen her kademesinde görev yapan bir kardeşiniz olarak; 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak Milletvekilliği Genel Seçimleri için aday adaylığımı sizlerle paylaşmak istiyorum. Bizim için son derece anlamlı bu günde bizleri yalnız bırakmadığınız için sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyor; çıktığımız bu yolda siz kıymetli teşkilat mensubu kardeşlerimizin hayır dualarına ve manevi desteğine her zamankinden daha çok ihtiyacımız olduğunun bilinciyle hepinizi ayrı ayrı selamlıyor; 'Allah yar ve yardımcımız olsun' diyorum.”

Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'