Mustafa Demir, halk buluşmalarında

Mustafa Demir, halk buluşmalarında

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Tekkeköy ve İlkadım ilçelerinde gerçekleşen programlarda vatandaşlar buluştu sevgi seliyle karşılaştı.

12 Aralık 2018 - 11:50
Sponsorlu Bağlantılar---

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, yerel seçimler öncesi çalışmalarına hız verdi. Teşkilatlarla bir araya geldikten sonra kamu kurum ziyaretlerinin bir bölümünü tamamlayan Mustafa Demir, sahaya inerken vatandaşların sevgi gösterileriyle karşılaştı. 

AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Oğuzhan Serinkaya'ın katılımlarıyla bir dizi programlar gerçekleştiren Demir, Bahadır Tıbbi Aletler Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bahadır ile Yakup Bahadır, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez ile Kadın ve Demokrasi Derneği Samsun Temsilcisi Meral Kıvırcı'yı Samsun Gümüşhane Dernekler Federasyonu Başkanı Mustafa Seven'i ziyaret eden Demir, Tekkeköy ve İlkadım ilçelerinde ise vatandaşlarla buluştu.

TEK TEK TOKALAŞTI

Tekkeköy ilçesinde vatandaşlarla sohbet eden Demir, daha sonra esnaf ziyareti yaptı. Her vatandaşın elini sıkan, onlarla sohbet eden Demir'e Tekkeköy halkı büyük ilgi gösterdi, destek verdi. Saha çalışmalarına İlkadım İlçesi Fevzi Çakmak Mahallesi'nde devam eden Mustafa Demir, burada da coşkuyla karşılandı. Demir, kendisini meşalelerle karşılayan ve alanda bekleyen vatandaşlarla tek tek tokalaşıp selamlaştı. 

Programlarda vatandaşlara hitap eden Mustafa Demir, "Bir çok yeni projemiz var. Sizlerin desteğiyle göreve geldiğim zaman Samsun için neler yapacağımızı herkes görecek. Biz konuşan değil, şehrimizin sorunlarını çözen, milletimize hizmet etmek için çabalayan, birlik beraberlik içerisinde ortak akıl anlayışla hareket edip, çalışacağız. Mesela şunu söyleyebilirim. Samsun'da tüm altyapı hizmetlerini 5 yılda tamamlayacağız. Tekkeköy'de Terme'de Çarşamba'da Bafra'da Yakakent'te Vezirköprü'de hangi ilçemizde kanalizasyon, içme suyu, yol sorunu varsa gidereceğiz. Ulaşım ve otopark problemlerine akılcı yaklaşımla gereğini yaparak çözeceğiz. Biz Samsun şehrimizi milletimizle birlikte yöneteceğiz" dedi. 

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman ise Samsun teşkilatı olarak seçimlere dur durak bilmeden çalışarak hazırlandıklarını belirterek, "Milletimizin desteğiyle inşaallah güzel sonuçlar alacağız" ifadelerini kullandı. 
Programlarda Demir'e ayrıca Tekkeköy İlçe Başkanı Hayri Ağırlar, İlkadım İlçe Başkanvekili Serkan Akyüz,  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ve Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar eşlik etti.

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi dikkat çekti
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi...