Öğrenciler Tekkeköy’ü resmetti

Öğrenciler Tekkeköy'ü resmetti

‘Hayalimdeki Tekkeköy ve Yaşadığım Yer Tekkeköy’ yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

11 Mayıs 2018 - 19:19

Samsun Tekkeköy Belediyesi Sevgi Tekkesi Sosyal Tesislerinde düzenlen resim yarışması ödül törenine Tekkeköy Kaymakamı Günay Öztürk, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Sadullah Kalaycı, İlçe Emniyet Müdürü Aydın Özdemir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yalçınkaya, Tarım Müdürü, Mal Müdürü, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Programda bir konuşma yapan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Çocuklarımızın hayallerinden ilham alıyoruz. Herkesin hayallerini süsleyen yaşamak istediği bir yer vardır. Bizlerde Tekkeköy Belediyesi ailesi olarak ilçemizde yaşayan elli bir bin ferdimiz ile ilçemizin nasıl daha iyi bir yer olabilir düşüncesi çerçevesinde herkesin fikirlerini önemseyerek geleceğimize yön veriyoruz. Özellikle yarınlarımız olan evlatlarımıza daha güzel bir Tekkeköy bırakabilmek maksadıyla tüm ekiplerimiz ile dur durak bilmeden ter döküyoruz.  Yarışmasında maksat öğrencilerimizi yarıştırmak değil aslında onların hayallerini süsleyen yaşamak istedikleri ilçeyi ortaya koymaktır. Bunu da yaptığımızı inanıyoruz. Bu yarışmanın kazananı bu yarışmaya katılan resim yapan tüm emek harcayan tüm öğrencilerimizdir. Bu güzel etkinliğe katılan protokolümüze, hazırlanmasında emeği geçen herkese ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Programda protokol üyeleri dereceye giren öğrencilere bisiklet, tablet, sukutur, eğitim seti başta olmak üzere bir çok hediye verdi. 
 

Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'