Samsun Büyükşehir Belediyesi'nden Otizm Farkındalık Günü’ne anlamlı destek.Samsun Büyükşehir Belediyesi, Birleşmiş Milletler’in (BM) otizmin hızlı artışı karşısında kamuoyunun dikkatini çekmek için deklare ettiği 2 Nisan Otizm Farkındalık Günü’nde, “Otizme Mavi Işık Yak” kampanyasına destek verdi.
Kampanya kapsamında Büyükşehir Belediyesi binası, Tütün İskelesi ve İlkadım Anıtı akşam saatlerinde mavi ışık ile aydınlatıldı.![](/images/files/uploads/buyuksehir_samsun_otizm.jpg)
Kampanya kapsamında Büyükşehir Belediyesi binası, Tütün İskelesi ve İlkadım Anıtı akşam saatlerinde mavi ışık ile aydınlatıldı.
![](/images/files/uploads/buyuksehir_samsun_otizm.jpg)