Özel Sporcular İlkadım’da

Özel Sporcular İlkadım'da

İtalya’da 12-15 Kasım tarihlerinde yapılan Avrupa Şampiyonası’na katılacak Down Sendromlu Futsal Milli Takım Sporcuları İlkadım'da ağırlardı.

22 Ekim 2018 - 10:52 - Güncelleme: 24 Ekim 2018 - 15:18
Sponsorlu Bağlantılar---

Samsun 19 Mayıs İlçesi’nde bir süre kamp yapan Down Sendromlu Futsal Milli Takım Sporcularının ve teknik heyetinin ağırlandığı buluşmaya, AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ahmet Muştu, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanı Fatih Seven, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Down Sendromlu Çocuklar ve Aileleri Eğitim Dayanışma Derneği Başkanı Ulviye Demirci 19 Mayıs Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Serkan Eroğlu da hazır bulundu.

'BAŞARIYA İNANCIMIZ TAM'

Teknik ekip ve sporcularla tek tek ilgilenen Başkan Tok, Kasım ayında İtalya'da gerçekleştirilecek olan Avrupa Şampiyonası'nın hazırlıklarını sürdüren milli takımın şampiyonadan başarı ile döneceklerine inancının tam olduğunu söyledi. Milli Takımın özel sporcularını İlkadım’da ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirten Başkan Tok,   “Evlatlarımızla ne kadar gurur duysak ne kadar övünsek az, onlar her şeyi hak ediyorlar çünkü onlar azmin, inancın abideleri. Kasım ayında İtalya dan birincilikle döneceklerine inancım tam. Hepsini ayrı ayrı gözlerinden öpüyor ve başarılarının devamını diliyorum.” diye konuştu.

KARADUMAN “SPORTİF BAŞARILARI GÜCÜMÜZÜ İKİYE KATLIYOR”

Ihlamur Cafe ve Restaurant'ta Down Sendromlu Futsal Milli Takımı sporcuları ve teknik heyeti buluşmasına katılan AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, “Güzel bir buluşma oldu. Down sendromlu arkadaşlarımızın sportif başarıları gücümüzü ikiye katlıyor ve toplumumuzu daha da birleştiriyor. Down sendromlu arkadaşlarımızı burada görmekten dolayı çok mutluyum. Bu vesile ile Başkanımız Erdoğan Tok’a böyle güzel bir buluşma sağladığı için teşekkür ediyorum.” dedi.

Başkan Tok’un ev sahipliğini yaptığı İlkadım Belediyesi Ihlamur Cafe ve Restaurant'ta, Down Sendromu Futsal Milli Takım Sporcuları ve teknik heyetinin buluştuğu program hatıra fotoğrafının çekilmesiyle son buldu.

 

Sponsorlu Bağlantılar---

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı çift cinayetini katil piknikte söylemiş
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı...
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi