Şaban Yılmaz, büyükşehir de

Şaban Yılmaz, büyükşehir de

Edirne'de düzenlenen 657. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde 2. olan Şaban Yılmaz Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’i ziyaret etti. 

19 Temmuz 2018 - 11:53

Ata sporumuz olan güreş dalında Samsun’u temsil eden Şaban Yılmaz her müsabakada başarı göstererek Samsun’umuzun adını yüceltiyor diyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Yılmaz’a başarılarının devamını diledi. Sporun desteklenmesinde her zaman aktif rol aldıklarını da sözlerine ekleyen Şahin, “Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak hükümetimizin politikaları kapsamında sporun her türlüsüne destek oluyoruz. Ata sporumuz olan güreşlerin Samsun’daki önemi tartışılmaz. Efsane isimlerin yetiştiği Samsun’umuzun adı her güreş müsabakasında tecrübeli sporcularımız sayesinde tüm Türkiye’de duyuluyor. Kendilerine bu başarılarından ve fedakarlıklarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Başpehlivanlık ünvanını da alan Şaban kardeşimizi bu başarıları için tebrik ediyorum” dedi.

Başkan Şahin’in kendisine desteklerini hiçbir zaman esirgemediğini söyleyen Şaban Yılmaz ise, “Gerek Bafra Belediye Başkanlığınız, gerekse Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığınız döneminde spora ve sporcuya verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Başkan Şahin ziyaretin sonunda 657. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde elde ettiği başarıdan dolayı Yılmaz’a altın ve üzerinde ‘Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’ yazan bir Samsunspor atkısı hediye etti. 
 

Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'