Şahin’den 15 Temmuz mesajı

Şahin'den 15 Temmuz mesajı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli birlik günü dolayısıyla yayımladığı mesajda yeniden doğuş vurgusu yaptı.

14 Temmuz 2018 - 14:59

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin 15 Temmuz Demokrasi ve Milli birlik günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. 
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin yayınladığı mesajda şu görüşlere yer verdi: “15 Temmuz 2016 Tarihinde FÖTÖ tarafından Devletimize, milletimize, demokrasimize, seçilmiş Cumhurbaşkanımıza ve hükümetimize karşı yapılan alçakça, haince ve kahpece bir saldırıya maruz kaldık. Bu ihanet ile devletimiz işgal edilmek,  iç savaşmak çıkartılmak ve milletimiz bölünmek istenmiştir. Asil ve aziz milletimiz Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 15 Temmuzda bir destan yazmıştır. 15 Temmuz ihanetinden bu yana milletimizin gösterdiği dik duruş demokrasi tarihinde altın harflerle yer alacaktır.  Milletimizin vermiş olduğu tepki ve yapmış olduğu bu büyük mücadele tüm dünyayı şaşkına çevirmiştir.  Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Milletimizin şahadeti göze alan kahramanlığı, büyük kudreti, muhteşem cesareti ve inanılmaz fedakârlığı ülkemizi büyük bir faciadan kurtarmış ve demokrasimizi ipten almıştır.” Dedi. 
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin açıklamalarını şöyle tamamladı: “15 Temmuz’da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı ile Milletçe tek yürek ve tek beden meydanlara aktık. Birlik ve beraberliğimize, istiklal ve istikbalimize karşı girişilen hain saldırıya hep birlikte dur dedik. İmanımızdan ve vatan aşkımızdan aldığımız o muazzam ruhla hain emelleri boşa çıkardık. Milletimizin gücü Tankların gücünü yenmiştir. Milletimizin iradesi hainleri yerle bir etmiştir. İhanet ezilip geçilmiştir. Milletimizin birlik ve beraberliği, kardeşliği kıyamete kadar sürecektir. Kahraman Milletimizin 15 Temmuz Demokrasi ve milli birlik gününü kutluyorum. 15 Temmuzda ülkemiz, bayrağımız, vatanımız ve demokrasi için tankların önüne yatan bombalara ve kurşunlara hedef olan, tüm şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyor, gazilerimize acil şifalar diliyorum.  Rabbim hepsinden razı olsun.” Dedi.

Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK Parti'de önemli buluşma
AK Parti'de önemli buluşma
Salıpazarı'nda kış hazırlığı
Salıpazarı'nda kış hazırlığı