Samgiada yeni katılım

Samgiada yeni katılım

Genç iş insanlarının Samsun'da bir araya geldiği SAMGİAD yeni katılımlar sağlıyor.

03 Temmuz 2020 - 22:06
Sponsorlu Bağlantılar---

Samsun Genç İş İnsanları Derneği (SAMGİAD) derneğe katılan üyelerle gücüne güç kattı. Dernek binasında Başkan Onur Öztekin ve Yönetim Kurulu üyelerinin hazır bulunduğu katılım töreni ile 9 yeni üye, katılım belgelerini alarak derneğe üye oldu.

DERNEK ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Törende konuşan SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin, pandemi süreci ile dernek çalışmalarına ara vermek zorunda kaldıklarını belirterek, ''Pandemi süreci işlerimizi olduğu gibi, dernek çalışmalarımızı da olumsuz etkiledi. Tam da yeni göreve başladığımız dönemde pandemi süreci başladı. Bugün çok şükür belli bir süreci atlatarak, yavaş yavaş normalleşme sürecine girdik. Yönetim kurulu olarak bir araya gelemediğimiz dönemlerde toplantılarımızı telekonferans yöntemi ile yaptık. Normalleşme süreci ile birlikte dernek çalışma ve toplantılarımıza başladık'' dedi.

GÜZEL ÇALIŞMALARA İMZA ATACAĞIZ

'Yeni üyelerimize katılım belgelerini vermek adına bugün bir araya geldik'' diyen Başkan Öztekin, ''Üye alım komisyonumuz yeni üye arkadaşlarımız ile görüştü ve dernek hakkında bilgi verdi. Geçmişten tanıdığım arkadaşlarımın, dostlarımın derneğe üye olması beni çok mutlu ediyor. Hep birlikte bundan sonraki süreçte güzel çalışmalara imza atacağız. TÜGİK çatısı altında 67 derneğimiz ve 9 bini aşkın üyemiz var. Bu yapılanma devleti için, milleti için, üyeleri için herşeyini ortaya koyan, sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştiren sivil toplum kuruluşlarından oluşuyor. Biz de Samsun ayağında en iyi şekilde görevimizi yapmaya çalışıyoruz. Üyeliğinizin hayırlı olmasını diliyorum'' dedi.

KATILIM BELGELERİ VERİLDİ

Konuşmanın ardından derneğe katılan Cansu Arslantaş Süren, Tahsin Can İpoğlu, Kadir Akkaya, Sedat Koç, Egemen Yusuf Alp, Harun Kordel, Ertuğrul Gazi Gürcüoğlu, Mehmet Sevinç ve Onur Dedezade'ye Başkan Onur Öztekin tarafından katılım belgeleri verildi.
 

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi dikkat çekti
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi...