Samsun’a 15 yılda 26 milyar lira yatırım

Samsun'a 15 yılda 26 milyar lira yatırım

AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, "Samsun'da son 15 yılda 26 milyar 64 milyonluk yatırım yaptık.'' dedi.

30 Mayıs 2018 - 01:13 - Güncelleme: 30 Mayıs 2018 - 01:31

İlkdadım ilçesine bağlı Ulugazi Mahallesi Camii'nde yatsı ve teravih namazı kılan AK Parti İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, namaz sonrası mahalleli ile sohbet etti. 

Konuşmasında, 24 Haziran’da sadece bir Cumhurbaşkanı ve 600 milletvekilinin seçilmeyeceğini, aynı zamanda yeni bir yönetim sistemine de geçileceğine vurgu yapan İl Başkanı Karaduman, “Kurulduğumuz günden beri girdiğimiz her seçimde olduğu gibi, 24 Haziran’da da sadece ve sadece milletimize güveniyoruz. Samsunlu, İlkadımlı kardeşlerimize güveniyoruz. Geleceğe daha sağlam, daha güvenli, daha hızlı adımlarla yürümek için bir kez daha sizlerin desteğine talibiz” diye konuştu. 

"Bizler, 'Dünya beşten büyüktür' diyerek küresel sistemin adaletsizliklerine karşı sesini yükselten Sayın Cumhurbaşkanımızın yolunda yürümeyi kendimize dert edindik" diyen İl Başkanı Karaduman, "Cumhurbaşkanımız her alanda tarihî başarılar kazandı ve dik duruşunu her yerde sergiledi. Ama bu arada karşısına çıkan engellerin çapı ve etkisi de arttı. Unutmayın, her zaferin bir bedeli vardır. Türkiye olarak bize 15 yılda kat ettiğimiz mesafenin bedelini ödetmeye çalışıyorlar. Ama sizler buna müsade etmiyorsunuz. Bizler Samsun olarak, İlkadım olarak Cumhurbaşkanımıza daha fazla sahip çıkmalı, güçlü meclis ve güçlü hükümetle birlikte güçlü bir Türkiye'nin oluşması için desteklerimizi esirgememeliyiz." dedi. 

Türkiye'yi ekonomik olarak geriletmeye çalışanlara, 7.4’lük rekor büyüme oranlarıyla cevap verdiklerini vurgulayan Karaduman, “Samsun'da son 15 yılda toplam 26 milyar 64 milyonluk yatırım yaptık. Geçtiğimiz 15 yılda ülke için yaptığımız hizmet ve yatırımlar, yapacak olduğumuz hizmet ve yatırımların teminatlarıdır" dedi. 

Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'