Samsun’da 4 önemli sanat etkinliği

Samsun’da 4 önemli sanat etkinliği

Samsun Büyükşehir Belediye Konservatuarı hazırladığı 4 programlı Samsunlularla buluşacak.

02 Mayıs 2018 - 19:22

Samsun Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Türk Halk Oyunları Bölümü yıl sonu gösterisi 4 Mayıs’ta başlayacak.

Sanat Yönetmeni İzzet Kol yönetiminde hazırlanan gösteri Cuma günü saat 20.00’de Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’nde sanat severlerle buluşacak.

ÇOCUK VE GENÇLİK KOROSU DÖNEM SONU KONSERİ

Yine Samsun Büyükşehir Belediye Konservatuarı Türk Sanat Müziği Bölümü Çocuk ve Gençlik Korosu TSM Dönem Sonu Konseri verilecek. Şef Filiz Kaynar idaresinde Beraber ve Solo Şarkılar repertuarı ile sahne alacak olan konser programı 5 Mayıs Cumartesi günü saat 20.00’de Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek.

ELBRUS’UN SESİ (OSHAMAFE) DANS GÖSTERİSİ

Samsun Büyükşehir Belediye Konservatuarı Kafkas Halk Dansları Bölümü’nün Sanat Yönetmeni Fatih Baştuğ yönetiminde hazırladığı dans gösterisi Elbrus’un Sesi (OSHAMAFE) dans gösterisi 6 Mayıs Pazar Günü saat 20.00’de Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’nde seyirci karşısına çıkacak.

SELAHATTİN PINAR ESERLERİ SESLENDİRİLECEK

Yine Samsun Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Türk Sanat Müziği Bölümü “Selahattin Pınar ve Eserleri” isimli konserle sanatseverlere muhteşem bir gece yaşatacak. Şef Cavit Ersoy yönetiminde Türk Sanat Müziği sevenleri ağılayacak olan konser 7 Mayıs Pazartesi günü saat 20.00’de Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’nde seyircisiyle buluşacak.

Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İki belediye başkanı buluştu
İki belediye başkanı buluştu
Sporculara ödül
Sporculara ödül