• Reklam
  • Reklam
Samsun’da büyük kongre hazırlığı

Samsun'da büyük kongre hazırlığı

AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, 24 Mart'ta Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleşecek büyük kongreye hazırlık çalışmaları hakkında bilgi verdi.

18 Mart 2018 - 23:12

AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Tekkeköy Yaşar Doğu Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek 6. olağan il kongresinin hazırlıkları hakkında bilgi verdi.

AK Parti Genel Başkanı, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 24 Mart saat 12.00’te Tekkeköy Yaşar Doğu Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek kongreyle ilgili bilgi veren Karaduman, "Bu salondan Samsunlu vatandaşlarımızın katılımı ile hep birlikte Afrin’de Zeytin Dalı Harekatı’nda destanlar yazan kahraman Mehmetçiklerimizi de selamlayacağız. Şehitlerimizi rahmetle anacağız. Gazilerimize minnet duygularımızı sunacağız. Samsun’da 17 ilçemizle 1466 mahalle teşkilatlarımızla 3 bin altı sandıktaki sandık teşkilatlarımızla hep birlikte çalışarak bu kutlu yürüyüşe devam edeceğiz" dedi.

Uzun bir kongre çalışması döneminden sonra bugünlere geldiklerini ifade eden Karaduman, il yönetim kurulu üyelerinin belirlenmesi için titiz bir çalışma yürüttüklerini kaydetti.

Karaduman, açıklamasına şöyle devam etti; "Yönetim kurulu üyelerimizin de belirlenmesi ile bu büyük çalışmanın mutabakatın sonucunu 24 Mart tagerçekleştirip 25 Mart’tan itibaren büyük bir hızla 2019 seçimlerine hazırlanacağız. Samsun da İki yüz binin üzerinde üyemiz var. Bu üyelerin ve tüm vatandaşlarımızın katkısıyla bu kutlu davanın yürüyüşüne hızımızı hiç azaltmadan devam edeceğiz. Bizim teşkilatlarımızda yönetim kurulu listelerimizde toplumun her kesiminin temsil edilmesi amaçlanarak çalışmalar yürütülür. Listelerimizde mutlaka kadın ve genç sayılarımız belirlenmiş asgari sayıda olmak zorundadır. Kadınlar, gençler, engelliler çok büyük oranda temsil edilir. Kongre salonumuzda ve salon dışında,10 binlerce Samsunlumuzla kongremizi gerçekleştireceğizKongre ve mitingimize Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız teşrif edeceklerdir, Kongremizden önce dışarıda bir mitingimiz olacak. Cumhurbaşkanımız önce bu mitingi gerçekleştirecek daha sonra salona teşrif edecekler ve salonda kongremizi gerçekleştireceğiz."

Farklı teknolojiler kullandıklarını bilgisini veren Karaduman, kongre salonunun tavanına monte edilecek dev Türk bayrağının altında gerçekleşeceğine değindi.

Karadadumun, "Kongremizde partimizin kuruluşundan bu güne önemli anların fotoğraflarla birlikte bulunduğu, Samsunda gerçekleştirdiğimiz miting görsellerinin ve seçim sonuçlarının yer aldığı 8m yüksekliğinde 240 m boyunda bir zaman turu görsel çalışması hazırlanıyor. Kongrenin gerçekleştirileceği salona Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın fotoğrafları asılacak. Samsun’dan Afrin’deki yiğitlere selam olsun, Tek millet, tek bayrak, tek devlet, tek vatan ve daha bir çok afiş asılacak." diye konuştu.

Samsun miting ve kongrelerinin her zaman Cumhurbaşkanımız için farklı bir yerinin olduğuna vurgu yapan Karaduman, "Geçen yıllarda bizim her zaman yanımızda olan mitinglerimizi hıncahınç dolduran Samsunlu tüm hemşerilerimizi Milletin adamı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile halkımızın tekrar kavuşmasının günü olacak olan bu mutlu günümüzde 24 Mart da Tekkeköy Yaşar Doğu Spor Salonuna kongre ve mitingimize davet ediyoruz" diyerek açıklamasını tamamladı.

 

Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sorunlara ortak çözüm
Sorunlara ortak çözüm
Samsun'da doğu ve batıya 1'inci sınıf sanayi siteleri
Samsun'da doğu ve batıya 1'inci sınıf sanayi siteleri