• Reklam
  • Reklam
Samsun’da SAMPET dönemi

Samsun'da SAMPET dönemi

Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ bünyesinde akaryakıt istasyonu hizmeti verilmesi için protokol imzalandı.

21 Şubat 2018 - 19:19

Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Petrol Ofisi ortaklığı ile yapılacak Samulaş'a ait akaryakıt istasyonunun protokolü bugün Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve SAMULAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ile Petrol Ofisi Genel Müdür Yardımcısı  Yiğit Meral arasında imzalandı.   

İMZALAR ATILDI

Başkanlık makamında gerçekleştirilen imza töreninde Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Öncel, Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili Nihat Soğuk, Samulaş Genel Müdürü Kadir Gürkan, Petrol Ofisi Genel Müdürleri ve Bölge Müdürleri de hazır bulundu. 2017 yılının Kasım ayında Atakum'daki akaryakıt istasyonu ve 3 katlı iş merkezi imarlı arsanın ihalesini yaptıklarını ve ihaleyi 14 milyon 55 bin TL'lik bedelle SAMULAŞ'ın almaya hak kazandığını hatırlatan Başkan Yılmaz, bugün yapılan protokolle de artık son aşamaya gelindiğini ve akaryakıt istasyonu için inşaat çalışmalarının başladığını söyledi. 

SAMSUN'UN YENİ MARKASI SAMPET 

Samsun Büyükşehir olarak her alanda Türkiye'ye örnek projeler yaptıklarını anlatan Yılmaz, "Herkesin belediyesi ve herkesin belediye başkanı anlayışıyla çalışıyoruz. Tek beklentimiz, hayır duası ve hoş bir seda bırakmaktır. Her başladığımız işi ve hizmeti önce milletimize sonra da Hakka hizmet olarak görüyoruz. Bugün protokolünü imzaladığımız akaryakıt istasyonuna da bu amaçla başladık. Belediyemizin bünyesinde bir çok şirket var ve başarıyla çalışıyor. Hizmete sunmak için çalışmalarına başlayacağımız Akaryakıt İstasyonu da aynı kalite ve standartların çok üstünde hizmet kalitesiyle Samsun halkı ile buluşacak. Şunu kararlılıkla diyebiliriz ki SAMPET Samsun'un akaryakıttaki yeni markası olacak" diye konuştu.


Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Adnan Hazır annesini kaybetti
Adnan Hazır annesini kaybetti
Usta isim Vehbi Tezcan'dan konser
Usta isim Vehbi Tezcan'dan konser