Samsun’da üretim vurgusu

Samsun'da üretim vurgusu

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, "Samsun için çalışacağız, birlikte başaracağız" dedi.

08 Kasım 2018 - 10:55

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin İmaretçioğlu Tıbbi İlaç Fabrikasını ziyaret ederek şirket faaliyetleri hakkında Yönetim Kurulu Üyesi Tufan Özfurat'tan bilgialdı. 
Samsun Serbest Bölgesinde yer alan İmaretçioğlu Tıbbi İlaç Fabrikasını ziyaretinde Samsun'unher sektörde dünyaya ithalat yaptığını belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, "Sorumluluğu çok büyük bir sektör olan ilaç sektöründe faaliyet gösteren İmaretçioğlu İlaç Sanayi,  kalite standartlarını yakalamış ülkemizin önde gelen ilaç kuruluşlarının önemli tedarikçileri arasında.Samsun’un öncü sektörlerinden olan tıbbı cerrahi aletler üretiminin dünya pazarından daha çok pay alması için el birliği ile çalışmalar devam edecek. Samsun için çalışacağız, birlikte başaracağız. DünyastandartlarınauygunüretimşekliyleilaçsektöründehizmetverenbutesisaynızamandamedikalalandaSamsunumuziçindeoldukçaönemlibirmarka.Buradadünyayaörnekolabilecekiyiüretimuygulamalarınınyanındabirdeiyilaboratuarçalışmalarınıgörmekgüzel.Firmayetilileriniveçalışanlarınıtebrikederekbaşarılardiliyorum" dedi.
Ziyarete Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Öncel, SAMULAŞ Genel Müdürü Kadir Gürkan,MEDİKÜMBaşkanı Ahmet Aydemirve MEDİKÜM üyeleri katıldı.

Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sel Salıpazarı'nı vurdu 1 ölü 
Sel Salıpazarı'nı vurdu 1 ölü 
İlkem'de kayıtlar başladı
İlkem'de kayıtlar başladı