Samsun’da üretim vurgusu

Samsun'da üretim vurgusu

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, "Samsun için çalışacağız, birlikte başaracağız" dedi.

08 Kasım 2018 - 10:55
Sponsorlu Bağlantılar---

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin İmaretçioğlu Tıbbi İlaç Fabrikasını ziyaret ederek şirket faaliyetleri hakkında Yönetim Kurulu Üyesi Tufan Özfurat'tan bilgialdı. 
Samsun Serbest Bölgesinde yer alan İmaretçioğlu Tıbbi İlaç Fabrikasını ziyaretinde Samsun'unher sektörde dünyaya ithalat yaptığını belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, "Sorumluluğu çok büyük bir sektör olan ilaç sektöründe faaliyet gösteren İmaretçioğlu İlaç Sanayi,  kalite standartlarını yakalamış ülkemizin önde gelen ilaç kuruluşlarının önemli tedarikçileri arasında.Samsun’un öncü sektörlerinden olan tıbbı cerrahi aletler üretiminin dünya pazarından daha çok pay alması için el birliği ile çalışmalar devam edecek. Samsun için çalışacağız, birlikte başaracağız. DünyastandartlarınauygunüretimşekliyleilaçsektöründehizmetverenbutesisaynızamandamedikalalandaSamsunumuziçindeoldukçaönemlibirmarka.Buradadünyayaörnekolabilecekiyiüretimuygulamalarınınyanındabirdeiyilaboratuarçalışmalarınıgörmekgüzel.Firmayetilileriniveçalışanlarınıtebrikederekbaşarılardiliyorum" dedi.
Ziyarete Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Öncel, SAMULAŞ Genel Müdürü Kadir Gürkan,MEDİKÜMBaşkanı Ahmet Aydemirve MEDİKÜM üyeleri katıldı.

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı çift cinayetini katil piknikte söylemiş
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı...
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi