Samsun MHP’den üç ilçe başkanı görevden alındı

Samsun MHP'den üç ilçe başkanı görevden alındı

Samsun'da Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Atakum, İlkadım ve Canik ilçe başkanlarının görevden alınmasının ardından yerlerine yeni atamalar yapıldı.

13 Kasım 2019 - 16:25
Sponsorlu Bağlantılar---

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun ilçe başkanlıklarında görev değişimleri yaşandı. Canik, Atakum ve İlkadım ilçe başkanlarının görevden alınmasının ardından, yeni yapılan sürecinde İçe Başkanlıklarına yeni isimler atandı.

MHP İl Başkanlığından yapılan açıklamada İl Başkanı Abdullah Karapıçak, “uyumlu çalışma” başlığıyla “Milliyetçi Hareket Partisinde uyumlu ve teşkilatların her açıdan belirlenen hedeflere ulaşma çalışmalarında 3 ilçede bayrak değişimi yaşandığını söyledi.

"İlkadım, Atakum ve Canik İlçelerinde gerçekleşen fesihler ve eş zamanlı olarak 3 ilçemize atamalar gerçekleştirildi." diyen Karapıçak, "Fesih sonrası görevden alınan İlçe Başkanlarımıza ve Yönetim Kurullarına çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz. Bu bir bayrak değişimidir. Yeni atanan İlçe Başkanlarımız ve Yönetim Kurulları için sıkı çalışma gerektiren bir dönem başlıyor. Yeni atanan 3 İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu ile birlikte tüm ilçe teşkilatlarımızla sıkı bir çalışma sürecine gireceğiz. Görev yapan İlçe Başkanı ve Yönetim Kurullarına teşekkür ediyorum. Yeni atanan İlçe Başkanlarımıza ve Yönetim Kurullarına da başarılar diliyorum.” dedi.

Yapılan açıklamada Milliyetçi Hareket Partisi İlkadım İlçe Başkanlığına Özcan Kınalı, Atakum İlçe Başkanlığına Murat Akoğlu, Canik İlçe Başkanlığına ise Mustafa Kılıç İlçe Başkanı olarak atandı.

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi dikkat çekti
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi...