Samsun milletvekilleri mazbatalarını aldı 

Samsun milletvekilleri mazbatalarını aldı 

AK Parti Samsun Milletvekilleri il seçim kuruluna gelerek mazbatalarını aldı.

02 Temmuz 2018 - 11:46

24 Haziran'da yapılan 27'nci Dönem Milletvekili Seçimi'nde AK Parti’den milletvekili seçilen 5 isim mazbatasını birlikte aldı.
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, milletvekilleri Yusuf Ziya Yılmaz, Çiğdem Karaaslan, Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, sabah saatlerinde İl Seçim Kurulu’na geldi. Adalet Komisyonu ve Seçim Kurulu Başkanı Kemal Alver, milletvekillerine mazbatalarını takdim etti.

YILMAZ HİZMET ETMEYE DEVAM

Samsun’a ülkeye hizmet etmeye devam edeceğini belirten Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, “Samsun benim sevdamdı. Şimdi bu sevdaya hizmeti siyasetin başka bir kullarında sürdüreceğim. Halkımıza verdikleri destekten dolayı çok teşekkür ediyorum. Durmak yok, ülkemiz milletimiz için çalışma gece gündüz devam edeceğiz.” dedi.

KARAASLAN, GÜÇLÜ TÜRKİYE HEDEFLERİNE DEVAM

İl Seçim Kurulu’nda düzenlenen törenin ardından mazbatasını alan Karaaslan yaptığı açıklamada, “Rekor bir katılım oranıyla 24 Haziran’da gerçekleştirdiğimiz Cumhurbaşkanı ve 27’inci Dönem Milletvekili Genel Seçimleri ile milletimiz oyunu güven ve istikrardan, hedeflerine bir adım daha yaklaşan büyük ve güçlü Türkiye’den yana kullanmış, aydınlık geleceğimizin kapısını sonuna kadar açmıştır." diye konuştu.

 

Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Adnan Hazır annesini kaybetti
Adnan Hazır annesini kaybetti
Usta isim Vehbi Tezcan'dan konser
Usta isim Vehbi Tezcan'dan konser