• Reklam
  • Reklam
  • Reklam
OSB toplantısı gerçekleşti

OSB toplantısı gerçekleşti

Samsun Merkez Organize Sanayi Bölgesi, Gıda Organize Sanayi Bölgesi ve Kavak Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti toplantısı gerçekleşti.

15 Haziran 2017 - 01:06

Samsun Merkez Organize Sanayi Bölgesi, Gıda Organize Sanayi Bölgesi ve Kavak Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti toplantısı Vali  İbrahim Şahin’in başkanlığında müteşebbis heyeti üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Merkez Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen toplantıda Nisan 2017 dönemi denetim kurul raporunun sunumu ve gündemdeki diğer konular görüşüldü.

Samsun Merkez, Gıda ve Kavak OSB Müteşebbis Heyeti toplantısına, Vali Yardımcıları Hasan Öztürk, Recep Yüksel, Mehmet Ali Karatekeli, Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Turan Çakır, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Samsun Merkez OSB Müdürü Hakan Tütüncüoğlu, Kavak OSB Müdürü Ali İhsan Uzun, Gıda OSB Müdürü Serhat Semizoğlu ile Müteşebbis Heyeti Kurul Üyeleri katıldı.

 

Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Katil zanlısı figüran çıktı
Katil zanlısı figüran çıktı
Tacizci adam kocayı öldürdü
Tacizci adam kocayı öldürdü