Samsun’umuza daha çok değerler katarak yolumuza devam edeceğiz

Samsun'umuza daha çok değerler katarak yolumuza devam edeceğiz

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Samsunumuz yıllardır merkezi hükümetten hak ettiği yatırımları almış, kalkınmayı başaran ender şehirlerden bir tanesidir." dedi.

30 Kasım 2018 - 17:09
Sponsorlu Bağlantılar---

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir'in Samsun programı kapsamında gerçekleştirdiği ziyaretlere katılım sağladı. 

Ziyaretlerde vatandaşlar, teşkilat üyeleri, sanayici ve işadamları ile biraraya gelen Milletvekili Köktaş, "Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan beyin takdirleriyle açıklanan, Samsun AK Parti kurucu il Başkanımız, 14 yıllık milletvekilliğini 2 yılını Bayındırlık ve İskan Bakanı olarak görev yapan, Samsunumuzun önemli işadamlarından, bilgisi, tecrübe ve iş yapabilme yeteneğine inandığım, Mustafa Demir'in Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı hayırlı olsun.

Bugünden itibaren 31 Mart 2019 seçimlerinin startını da bir anlamda vermiş oluyoruz.
Hepimiz her bir teşkilat üyelerimiz sahada bire bir markajla sıkmadık el, çalmadık kapı ve dinlenmeyen dert bırakmadan yolumuza devam edeceğiz. 

Samsunumuz yıllardır merkezi hükümetten hak ettiği yatırımları almış, kalkınmayı başaran ender şehirlerden bir tanesidir. İnşallah 2023 vizyonu ile hareket ederek yerel yönetimlerimizle birlikte yeni yatırım ve hizmetlerle Samsun'umuza çok daha değerler katarak yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz" dedi. 

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi dikkat çekti
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi...