• Reklam
  • Reklam
SAMULAŞ Samsunspor’un yanında

SAMULAŞ Samsunspor'un yanında

Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ personeli, Samsunspor’u ziyaret etti, futbolculara destek verdi.

10 Mart 2018 - 09:55

Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ, yaptığı çalışma ve etkinliklerle Samsunspor’un her zaman destekçisi olduğunu gerçekleştirdiği ziyaretle bir kez daha gösterdi.
Özellikle Samsunspor’ un maçının olduğu günlerde şehirde estirdiği Samsunspor havası, bu kez futbolcu ziyaretiyle devam etti. 

Samsunspor Nuri Asan Tesislerinde yapılan idmana gerçekleşen ziyarete SAMULAŞ Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Gürkan, Operasyon Müdürü Sevilay Germi, Bakım Onarım Müdürü Ziya Kalafat, Mali İşler Müdürü Ela Alok, Destek Hizmetler Müdürü Uğur Bal ile birlikte otobüs sürücüsü, vatman, güvenlik personelleri ile teknik ve idari personeller katıldı. SAMULAŞ heyetini Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş karşıladı. 
Futbolcular ve teknik ekiple kısa süre yapılan sohbetin ardından Samulaş personelleri tarafından futbolculara baklava ikram edildi. Çekilen hatıra fotoğrafının ardından futbolcular idman için sahaya çıkarken Samulaş personelleri zorlu Gaziantep maçı öncesi futbolcu ve teknik ekibe başarı dileklerini sundular. 
 

Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Saathane Meydanı araç trafiğine açılacak
Saathane Meydanı araç trafiğine açılacak
Cumhur İttifakı adaylarımız yerelde kalkınmanın, hizmetin kaptanı olacak
Cumhur İttifakı adaylarımız yerelde kalkınmanın, hizmetin...