• Reklam
  • Reklam
Sosyal medya grubundan ziyaret

Sosyal medya grubundan ziyaret

Samsun’da sosyal yardımlaşma faaliyetlerinde bulunan AHBAP grubu üyesi gençler Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’yı ziyaret etti.

07 Mart 2018 - 13:10

Samsun’da sosyal yardımlaşma çalışmaları yapan AHBAP grubu üyesi gençler Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’yı ziyaret etti. 

Sosyal medya üzerinden çağrıda bulunarak Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’yla görüşmek isteyen AHBAP grubu üyesi gençler Başkan Taşçı’nın daveti üzerine bir araya geldiler. Kendisini ziyarete gelen gençlerle sohbet eden Başkan Taşçı, grubun çalışmaları hakkında bilgi aldı, belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Gençlerin içerisinde bulunduğu çalışmaların her zaman destekçisi olduklarını ifade eden Başkan Taşçı, “Atakum Belediyesi olarak, gençlerimizle yakın iletişim halindeyiz. Birlikte üretiyor, ilçemizin geleceği noktasında gençlerimizden fikir alıyoruz. Bu anlamda sosyal medya üzerinden bizimle iletişime geçen AHBAP grubu gençleriyle de buluşmak istedik. Birlikte sosyal yardımlaşma ile kültürel çalışmalar ve gençlerin eğitimine yönelik projeler yapacağız. Ziyaretlerinden dolayı çok memnun oldum. Gençlerin gözlerindeki ışık, beni gelecek adına daha da umutlandırdı” dedi.

AHBAP İl Temsilcisi Berat Bagay ise konuşmasında Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’ya teşekkür ederek, “Gençlerle iletişim noktasında, Samsun’da örnek gösterdiğimiz Başkan Taşçı’yla tanışmak istedik." diye konuştu.

Sosyal medya fenomeni Dodo’nun da katıldığı toplantı sonunda Başkan Taşçı ve AHBAP grubu üyeleri topluca hatıra fotoğrafı çekindi. Gençler daha sonra Atakum Belediyesi Hayır Çarşısını gezerek çalışmalar ve açılan yardım mağazaları hakkında bilgi aldı. Kültürel etkinliklerle ilgili de bilgilendirilen gençler, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’ya teşekkür etti.


 

Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cumhur İttifakı adaylarımız yerelde kalkınmanın, hizmetin kaptanı olacak
Cumhur İttifakı adaylarımız yerelde kalkınmanın, hizmetin...
Doğalgaz için ilk kazma vuruldu
Doğalgaz için ilk kazma vuruldu