Spor yatırımları AK Parti ile arttı

Spor yatırımları AK Parti ile arttı

AK Parti Samsun milletvekili adayı Yusuf Ziya Yılmaz, "Samsun AK Parti iktidarıyla birlikte büyük spor yatırımlarına kavuştu" dedi.

17 Haziran 2018 - 22:05

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz Salıpazarı ilçesinde düzenlenen Karacalar, Muslubey, Biçme Yağlı Güreş Şenliklerine katılarak bir araya geldiği vatandaşların bayramını kutladı.

Muslubey Mahallesi şenlik alanında Salıpazarı Belediyesi’nin organizasyonlarıyla gerçekleştirilen programda yoğun yağmur yağışına rağmen bir an olsun ara verilmeden devam eden müsabakalar protokol ve vatandaşlar tarafından dikkatle izlendi. 

GÜREŞ HER ZAMAN AYRI BİR YERDE

Türkiye’de her branşta spora büyük önem verildiğini ve Samsun’a büyük spor yatırımların çekildiğini belirten AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, “Geçtiğimiz yıla kadar Gençlik ve Spor Bakanlığı görevini hükümetimiz uzunca bir süre Samsunlu genç milletvekili kardeşlerimize vermişti. Bu süreçte bakanlarımız tüm Türkiye’de olduğu gibi Samsun’da da büyük yatırımların yapılmasına vesile oldu. Samsun’da aklınıza gelebilecek her spor için bir tesis var. Tarihi en eskilere dayanan sporlardan birisi olan güreş için de tesislerimiz var. Ata sporumuz olan güreşin yeri ve önemi Samsun’umuzda her zaman ayrıdır. Dün Kavak ilçemizde bugün de burada güreş müsabakalarını heyecanla izliyoruz. Ben sporcu kardeşlerimize başarılarının devamını diliyorum. Organizasyonda emeği geçen başta Salıpazarı Belediye Başkanımız Halil Akgül olmak üzere herkese teşekkür ediyorum” dedi.

BÜYÜK MİTİNGE DAVET

24 Haziran seçimlerine bir hafta kaldığını ve bu bir haftalık süreçte çalışmaların daha da yoğunlaşacağını da sözlerine ekleyen Yusuf Ziya Yılmaz şenlik alanında bulunan vatandaşları Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 18 Haziran günü saat 14:00’da Cumhuriyet Meydanı’nda yapacağı mitinge davet etti. 

Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İki belediye başkanı buluştu
İki belediye başkanı buluştu
Sporculara ödül
Sporculara ödül