Taşçı küreği eline aldı

Taşçı küreği eline aldı

Eline küreği alarak işçilerle harç karan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Projelerin bir an önce tamamlanması, çalışmaların daha hızlı bir şekilde devam etmesi için, durmaksızın çalışıyoruz” dedi.

24 Nisan 2018 - 19:21

Samsun Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ilçede yürütülen çalışmaları yerinde takip ediyor.

Türkiye’nin en yaşanılabilir kenti olmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ettiklerini söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, yapımı devam eden projeleri ve sürdürülen çalışmaları yerinde inceliyor. Çalışmaları yakından takip ettiğini söyleyen Başkan Taşçı, “Bizim, Türkiye’nin en yaşanılabilir kenti olmak gibi ciddi ve önemli bir hedefimiz var. Bu hedef doğrultusunda durmaksızın çalışıyoruz” diye konuştu.

Atakum İlçesinin, geçtiğimiz döneme oranla 4 kat artan yüzölçümü ve sürekli artan nüfusu ile bölgenin önemli kentleri arasında yer aldığını söyleyen Başkan Taşçı, hizmet hızlarını da bu artışlarla doğru orantılı olarak arttırdıklarını belirtti. Başkan Taşçı sözlerini şöyle sürdürdü, “İlçemizde kapsamlı bir yol çalışması programı uyguluyoruz. Sürekli nüfusumuz artıyor ve yeni konut alanları oluşuyor. Bu anlamda bizim de sorumluluğumuz her geçen gün daha artıyor. Ekiplerimiz ara vermeden rutin belediyecilik çalışmalarını gerçekleştiriyor. Bir taraftan da her biri ilçemizin değerine daha da değer katan projelerimiz bir bir yükseliyor. Yol sorunu başta olmak üzere birçok sorunun çözümü noktasında büyük bir özveriyle çalışıyoruz. Atakum Belediyesi Taş Parke Fabrikasında ürettiğimiz günlük 30 bin metrekare kilitli taş parkeyi aynı hızla ilçemizin sokaklarıyla buluşturuyoruz. Yeni açılan yollarımızı kısa sürede tamamlıyoruz” dedi.

Atakum Belediyesi olarak yol ve kaldırım çalışmalarında, hedeflerinin 1 milyon metrekare kilitli taş parke olduğunu kaydeden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Geçtiğimiz yıl asfalt, beton, satıh kaplama ve taş parke olmak üzere toplamda 1 milyon metrekare yol çalışması gerçekleştirdik. Bu yıl hedefimiz, geçen yıl toplamda elde ettiğimiz 1 milyon metrekarelik rakamı, sadece kilitli taş parkeyle yakalamak." şeklinde konuştu.

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Alaçam'a şehit ateşi düştü 
Samsun Alaçam'a şehit ateşi düştü 
Türkiye'de  Koronavirüs önlemleri arttı 
Türkiye'de  Koronavirüs önlemleri arttı