• Reklam
  • Reklam
Taşçı miniklerle buluştu

Taşçı miniklerle buluştu

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Fahrettin Ulusoy İlkokulu öğrencileriyle buluştu kitap okuyun çağrısı yaptı.

24 Şubat 2018 - 15:20

Atakum Fahrettin Ulusoy İlkokulu 3-C öğrencileri ve velileri, Atakum Belediyesi Down Kafe’de buluştu. Etkinliğe kendisini davet eden öğrencilerin bu talebini kırmayan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, minik öğrencilerle buluştu.

ÖĞRENCİLERE BOL KİTAP OKUYUN TAVSİYESİ

Minik öğrencilere özellikle çok kitap okumaları konusunda öğüt veren Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Okumak sizlerin zihinsel gelişimine ciddi katkı sağlayacağı gibi, olayları farklı açılardan değerlendirme yeteneği de kazandıracaktır. Çağımız bilgi çağı. Artık teknoloji ve bilgi üzerinden devam eden bir güç olgusu var. Bunun için eğitime daha fazla önem vermeli, çok kitap okumalı, fazla bilgi sahibi olmalıyız. Sizlerden ricam bu olacak. Boş zamanlarınızda bolca kitap okuyun” dedi.

HER ŞEY ÇOCUKLAR İÇİN

Atakum İlçesinde çocuklara hitap eden bir çok önemli proje hayata geçirdiklerini söyleyen Başkan Taşçı, “İlçemize çocuk oyun parkları, sportif alanlar kazandırıyoruz. Bu anlamda rekor nitelikte çalışmalarımız var. Ayrıca sosyal ve kültürel bir çok önemli proje hayata geçiriyoruz. Okullarımızın fiziksel onarımlarını, sosyal donatı eksikliklerini de yine Atakum Belediyesi olarak gideriyoruz. Bütün bunlardaki amacımız, çocuklarımızın daha iyi şartlarda yaşaması, okuması ve geleceğe hazırlanmasıdır” diye konuştu.

TAŞÇI’YA SORU YAĞMURU

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, konuşmasının ardından çocuklara çeşitli hediyeler verdi. Etkinliğe Atakum İlçe Milli Eğitim Müdürü Turan Coşkun, Fahrettin Ulusoy İlkokulu Müdürü Mehmet Altunışık ile MHP Atakum Belediye Meclis Üyesi ve 3-C Sınıfı Sınıf Annesi Hacer Kaya’nın da katıldığı etkinlikte çocuklar, Başkan Taşçı’ya belediyecilik hakkında merak ettikleri soruları sordu.

Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Saathane Meydanı araç trafiğine açılacak
Saathane Meydanı araç trafiğine açılacak
Cumhur İttifakı adaylarımız yerelde kalkınmanın, hizmetin kaptanı olacak
Cumhur İttifakı adaylarımız yerelde kalkınmanın, hizmetin...