Tek dert insana hizmet

Tek dert insana hizmet

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, sağlık çalışanlarının zaman mefhumu gözetmeksizin tüm insanlık için canı pahasına görev yaptıklarını söyledi.

06 Eylül 2018 - 11:32
Sponsorlu Bağlantılar---

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Halk Sağlığı Haftası etkinlikleri kapsamında Kökçüoğlu Mahallesi'ndeki Osman Gazi Aile Sağlığı Merkezi'nin açılışına katıldı.
Samsun Valisi Osman Kaymak ile birlikte açılış kurdelesini kesen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Büyükşehir Belediyesi olarak birçok alanda olduğu gibi sağlık işleriyle ilgilide çok ciddi hizmetleri hayata geçirdiklerine dikkat çekti.
BaşkanŞahin,doğumdan ölümedek insansağlığı odaklı pekçok çalışmanın yapıldığını söyleyerek,"Hekimlerimiz, hemşirearkadaşlarımız, ekiplerimiz donanımlı bir şekilde çalışıyorlar. Herşeyin başı sağlık. Sağlık olmadan hiçbirşeyin anlamı ve değeri yok. Sağlıkta dakikaların ve hatta saniyelerin bile çok önemi var. Verdiğimiz eğitimlerle ve yaptığımız çalışmalarla şehrin daha sağlıklı bir şehir olması ve insanlarında daha sağlıklı yaşamaları adına gayret ve heyecan içerisindeyiz" diyekonuştu.

Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin yıllardır büyük bir titizlikle yürüttüğü Evde Bakım ve Sağlık hizmetlerinede dikkat çeken Şahin, BüyükşehirBelediyesi olarak çok önemli bir görev yürüttüklerini belirterek, bugüne kadar binlerce Samsunlunun en zor zamanın da imdadına koştuklarını söyledi. Başkan Şahin, “Günlük yaşam aaliyetlerini tek başına sürdüremeyen, evde bakım hizmetine ihtiyaç duyan yaşlı,engelli ve yatalak vatandaşlarımızın kişisel bakımları ile yaşadıkları evin temizlik ihtiyaçlarını gidermeye devam ediyoruz. Belediyecilik sadece altyapı, binalar, yollar, parklar yapmak değil. Bunun yanında gönüllerde yapmamız gerekiyor. Bir insanımızın dahi derdini hafifletiyorsak ne mutlu bize”dedi.
 

Sponsorlu Bağlantılar---

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı çift cinayetini katil piknikte söylemiş
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı...
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi