Terme’de evden 4 kamyon çöp çıktı

Terme'de evden 4 kamyon çöp çıktı

Samsun'un Terme ilçesinde bir evden 4 kamyon çöp çıktı. Çöp ev boşaltılarak temizlendi.

28 Şubat 2018 - 14:52

Samsun Terme Belediyesi zabıta ekipleri çöp eve baskın yaptı.

Terme ilçesinde geçimini hurdacılıkla sağlayan vatandaşın mahalle arasında bulunan evinin bahçesini çöp doldurduğu şikayeti üzerine belediye ekipleri harekete geçti.

Zabıta ekipleri polis eşliğinde sabah saatlerinde çöp eve baskın yaparak, temizlik çalışmalarını başlattı.  Zabıta ekipleri çöp evin sahibi olan vatandaşı önce ikna etmeye çalıştı. Çöplerin alınmaması için uzun süre direnen vatandaşın ikna olmasıyla sorun çıkmadan temizlik çalışmalarına başlandı.

Terme Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından yaklaşık 3 saatte temizlenen ev ve bahçesinden 4 kamyon çöp çıktı. 
Terme Belediyesi Zabıta Müdürü Erhan Gül vatandaşların bu gibi durumlarda hemen belediye ile irtibata geçmeleri ve ihbarda bulunmalarını isteyerek, “birçok insanın yaşadığı bir alanda bu gibi çöplerin toplanmaları sağlık açısından tehdit oluşturuyor. Çevredeki vatandaşların belediyemize başvurmalarının ardından hemen harekete geçerek, bu alanda temizlik çalışmalarımızı başlattık.  vatandaşlarımızın sağlığını tehdit eden bu gibi durumlara belediyemiz olarak asla müsemma tanıyamayız. Vatandaşlarımızın da karşılaştıkları bu gibi sorunları hemen belediyemize bildirmeleri gerekiyor.” şeklinde konuştu. 


 

Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Adnan Hazır annesini kaybetti
Adnan Hazır annesini kaybetti
Usta isim Vehbi Tezcan'dan konser
Usta isim Vehbi Tezcan'dan konser