Tok’dan gönül ziyaretleri

Tok'dan gönül ziyaretleri

İlkadım Belediye Başkanı Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, gönül ziyaretlerini sündürenz "İlkadım’da Yüz Akı Projelerimiz Konuşuluyor" dedi.

28 Ocak 2019 - 00:01
Sponsorlu Bağlantılar---

Ev ev, sokak sokak, cadde cadde halkla kucaklaşmalarını sürdüren İlkadım Belediye Başkanı Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, Sıkılmadık el, çalınmadık kapı fethedilmemiş gönül bırakmayacağız” dedi.   

Cumhur İttifakı ruhu ile vatandaşlarla kucaklaşan Başkan Erdoğan Tok, Yaptığı her ev toplantısında büyük ilgiyle karşılanıyor. Çocuklarla yakından ilgilenen Tok, Ev toplantılarında ve mahalle gezilerinde gönüllerde yer ediniyor.

GÖNÜLDEN SEVEN İLKADIM İÇİN YENİDEN

Birlik ve beraberlik içerisinde Cumhur İttifakı ile yakalanan gönül birlikteliğini sürdüreceklerini ifade eden sürdüren İlkadım Belediye Başkanı Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, “ Ziyaretlerde vatandaşımızın büyük teveccüh ve desteğini görüyorum. Girdiğim her evde kapılarını bizlere açan hane halkımızın teveccühü ile karşılaşıyorum. Esnaf ziyaretinde, mahalle gezisinde Cumhur İttifakının da birleştirici gücü ile herkesle kucaklaşıyoruz. Gördüğüm ilgi ve alaka memnuniyet veriyor. 5 yıl boyunca halkımızın iyi ve kötü gününde hep yanında olduk. Cenazede, düğün ve nişan merasimlerinde, taziye ve hacı ziyaretlerinde, esnaf gezileri, ramazan ayında komşu iftarları, mahalle buluşmaları ile hep halkımızın içinde olduk.  ” dedi

AŞKLA, ŞEVKLE, HEYECANLA HİZMET ETMEYE DEVAM

‘Aşkla, şevkle, gönülden seven İlkadım için yeniden’ diyerek milletin hizmetkarı olmaya devam edeceklerini ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Biz gönül belediyeciliği ile birlikte 5 yılda İlkadım’a rekor yatırımlar yaptık. Yaptıklarımız ortada.  Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. ‘Gönülden seven İlkadım için yeniden’ diyerek İlkadım’da gönül birlikteliğimizi sürdüreceğiz. Büyük başarılar kazanmamızın en önemli nedeni birlik ve beraberliği en iyi şekilde sağlamış olmamızdır. Bu seçimlerde de göreceğiz ki, yine Cumhur İttifakı ruhu ile kazanacağız. Biz dün olduğu gibi bugün de İlkadım'a aşkla hizmet etmeye devam edeceğiz. Sosyal belediyecilik anlayışını en üst düzeyde hayata geçirdik ve yaptığımız mega projelerimizin en büyüğü vatandaşımızla kurduğumuz Gönül köprüleri oldu." diye konuştu. 

 

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi dikkat çekti
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi...