• Reklam
  • Reklam
Tok, karanfil dağıttı

Tok, karanfil dağıttı

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Ak Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay Mecidiye Caddesinde bayanlara karanfil dağıttı.

09 Mart 2018 - 18:53

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Ak Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay ve Ak Parti İlkadım İlçe üyeleri ile 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında Mecidiye Caddesinde bayan esnaflar ve vatandaşla bir araya geldi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Ak Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay ve Ak Parti İlkadım İlçe üyeleri Mecidiye Caddesinde bayan esnaf ve vatandaşla bir araya gelerek hem sohbet ettiler hem karanfiller ile 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladılar. Her fırsatta vatandaşla bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok bu günün önemine vurgu yaparak kadınların sosyal yaşamdaki statüsünün en üst seviyeye gelmesi gerektiğini belirtti.

BAŞTAN TOK KARANFİL DAĞITTI

Kadınların toplumdaki yerinin önemli olduğunu belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "İlkadım Belediyesi olarak 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde kadınlarımız ile bir araya gelmekten sonsuz mutluluk duyuyorum. Başkan Tok; “Kadınlarımız baş tacıdır diyerek her zaman hanımlarımızı bir adım önde tutarak pozitif ayrımcılık gösterdik. Hanımlar Lokalimizde yüzlerce kadınımız tesisimizin tüm imkânlarından faydalanarak sosyal yaşamın içerisinde aktif bir şekilde yer alıyor. Geleceğimizi yetiştiren büyüten kadınlarımızın bizler her zaman yanındayız. Her türlü fedakârlığı yapan kadınlarımıza şiddet gösterenleri şiddetle kınıyorum. Kadın dövülen değil övülen olmalı, kadın ezilen değil sevilen olmalıdır. Doğumdan ölüme her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren, ailenin ve toplumun temel taşı olan Peygamberimizin “Cennet annelerin ayakları altındadır” sözünün muhatabı olan tüm kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım” diye konuştu.

 

Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Saathane Meydanı araç trafiğine açılacak
Saathane Meydanı araç trafiğine açılacak
Cumhur İttifakı adaylarımız yerelde kalkınmanın, hizmetin kaptanı olacak
Cumhur İttifakı adaylarımız yerelde kalkınmanın, hizmetin...