Tok’tan muhtarlara ziyaret

Tok'tan muhtarlara ziyaret

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kalkancı Mahalle Muhtarı Ramazan Çevik ve Karasamsun Mahalle Muhtarı Hüseyin Yıldırım'ı ziyaret etti.

01 Kasım 2018 - 13:46
Sponsorlu Bağlantılar---

İlçede mahalle ziyaretlerini sürdüren İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok,Kalkancı Mahalle Muhtarı Ramazan Çevik ile Karasamsun Mahalle Muhtarı Hüseyin Yıldırım'ı ziyaret etti.

Belediyeciliğin sahada yapılması gerektiğine değinen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “İlçemiz çok hızlı büyüyor. Bu yüzden sağlıklı büyüyebilmesi için doğru kararlar almamız gerekiyor. Bizde öyle yapıyoruz günümüzün yarısını sahada muhtarlarımızla ve mahalle sakinlerimizle bir arada geçiriyoruz, çalışmalarımızı inceliyor ve mahalle sakinlerimizin taleplerini dinliyoruz. Cumhurbaşkanımızın önderliğinde çıktığımız bu hizmet yolunda İnsana ve insanın yaşamına dokunmak için gönül belediyeciliği doğrultusunda çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Yapmış olduğumuz çalışmalarla halkımızın gönlüne sesleniyor onların yaşam kalitelerini yükselterek dualarını alıyor hizmet için yolumuza devam ediyoruz.” şeklinde konuştu.

TOK, “ODAK NOKTAMIZ ÇOCUK VE GENÇLERİMİZ”

Muhtarlık ziyareti sonrası vatandaşları selamlayarak tek tek sohbet eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok İlkadım Belediyesi olarak çocuklara ve gençlere verdikleri değeri vurgularken; “Türkiye’nin en büyük Gençlik Merkezi ile 62 park ve 12 halı sahayı çocuk ve gençlerimize armağan ettik.  Park ve halı sahalarımızın yanı sıra spor salonları ve aktivite merkezleri yaptık. Mete Adanır Spor Salonumuz başta olmak üzere bütün kültür merkezlerimizde yüzlerce evladımız spor yaparak sağlıklı büyüyor. Bu tesislerden Olimpiyat, Dünya, Avrupa ve Türkiye Şampiyonları çıkarıyoruz. Yine İLKEM Etüt merkezlerimizde binlerce çocuğumuzu geleceğe hazırlıyoruz. Bu hizmetlerimizin tamamından binlerce yavrumuz faydalanarak mutlu oluyor. Çocuklarımızın bu mutlulukları da bizim en büyük ödülümüz oluyor. Biliyoruz ki; bugünün mutlu çocukları ve gençleri yarının başarılı bireyleri olacak” şeklinde konuştu.

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı çift cinayetini katil piknikte söylemiş
Konya'da yanlışlıkla öldürüldükleri ortaya çıkan yaşlı...
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi