TÜGVA köylerde öğrencilerle buluştu

TÜGVA köylerde öğrencilerle buluştu

TÜGVA Samsun İl Temsilciliği Asarcık ilçesinde Armutlu ve Güzelköy ilköğretim okullarında öğrencileri ziyaret etti.

05 Nisan 2017 - 14:27

Asarcık İlçe Kaymakamlığı koordinesinde Samsun TÜGVA İl Temsilciliği ile Eğitim Bir-Sen Asarcık Şubesi’nin ‘Geleceğimiz Çocuklarımızla el ele’ çalışmaları kapsamında okul ziyaretleri gerçekleştirildi.

Armutlu ve Güzelköy köylerinde gerçekleşen etkinliklere Asarcık Kaymakamı Ömer Kıraç, TÜGVA Samsun İl Temsilcisi Hakan Durmuşoğlu, Asarcık EBS ilçe Temsilcisi Ertuğrul Topaloğlu, TÜGVA Samsun Yönetim Kurulu üyeleri katıldı. Etkinlikte öğrencilere, eğitimlerine katkı için kitap, spor malzemeleri gibi çeşitli hediyeler de verildi.

Açıklama yapan TÜGVA Samsun İl Temsilcisi Hakan Durmuşoğlu, "STK'lar, devletle iç içe ve dostça faaliyetlerde bulunduğu sürece ülkemizde kalkınma ve işbirliği sağlanacaktır" dedi.

TÜGVA olarak il genelindeki faaliyet alanı kapsamında her bir noktaya sevgi elini ulaştırmak için çalıştıklarını ifade eden Durmuşoğlu, “Çocuklarımızın, gençlerimizin en iyi şekilde yetişmesi için katkı vermeye çalışıyoruz. Gönüllü bir hareket olan TÜGVA olarak gençlerimizi anlıyor, ‘biriz’ anlayışıyla hareket ediyoruz. Okullarımızda öğrencilerle bir araya gelip, onlarla zaman geçiriyor, çeşitli eğitim faaliyetleri gerçekleştiriyoruz. Gençlerimiz geleceğimizin teminatı. İşlenmeyi beklen cevher gibi olan çocuklarımız, en iyi donanımla emin adımlarla geliyor” diye konuştu. Durmuşoğlu, Asarcık Kaymakamı Ömer Kıraç’a desteklerinden de dolayı teşekkür etti.

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sağlık, gıda ve tarımın değeri görüldü
Sağlık, gıda ve tarımın değeri görüldü
Sakarya'da havai fişek büyük patlama
Sakarya'da havai fişek büyük patlama