Türkiye ve Samsun şahlanacak

Türkiye ve Samsun şahlanacak

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Elif Coşkun Bilgin, "Bugüne kadar çok güzel çalışmalar oldu ama 24 Haziran seçimlerinden sonra Samsun'umuz da, Türkiye'miz de şahlanacak" dedi.

20 Haziran 2018 - 00:45

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Elif Coşkun, 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimi'ne sayılı günler kala ilçe gezilerini sürdürüyor. İlkadım'da vatandaşlarla buluşan Bilgin, önce Acem Tekkesi'nde kadınlarla biraraya geldi. Burada yoğun ilgi gören Bilgin'in daha sonra gerçekleştirdiği ev toplantısında ise kadınlar eve sığmadı. Kadınlardan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti için destek isteyen Bilgin, 100. Yıl Bulvarı ve Unkapanı'nda da esnaf ziyaretlerinde bulundu.

HİZMETLER SAYFALAR TUTAR

Unkapanı ve 100. Yıl Bulvarı esnafını tek tek ziyaret ederek işlerinde kolaylıklar dileyen Bilgin, "AK Parti olarak bizim hedefimiz her zaman büyüktür. Samsun'a, Karadeniz'e ve Türkiye'ye AK Parti'nin kazandırdıklarını yazmaya kalksak sayfalar tutar. AK Parti iktidarının bu hizmetleri yapmasındaki ana gerekçelerin başında milletimizden aldığı güç geliyor. 24 Haziran'da yine en doğru kararı milletimiz verecektir. Asıl olan milletimizdir, asıl olan millete hizmet etmektir. Bunu da AK Parti bu zamana kadar yaptıklarıyla göstermiştir" dedi.

 

Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'