Umutlarımız hiç bitmeyecek

Umutlarımız hiç bitmeyecek

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Milletçe, üzüntü ve sevinçleriyle bir yıla daha veda edip, umut ve beklentilerle dolu yeni bir yıla girmenin mutluluğunu yaşıyoruz. 2020 yılının milletimize ve dünyaya barış, refah ve huzur getirmesini temenni ediyorum." dedi.

31 Aralık 2019 - 14:59
Sponsorlu Bağlantılar---

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, yeni yıl nedeniyle mesaj yayımladı.

Milletvekili YIlmaz, mesajında şu ifadelere yer verdi;

"Milletçe, üzüntü ve sevinçleriyle bir yıla daha veda edip, umut ve beklentilerle dolu yeni bir yıla girmenin mutluluğunu yaşıyoruz. 2020 yılının milletimize ve dünyaya barış, refah ve huzur getirmesini temenni ediyorum.  En büyük gücümüzün, milletimizin birliği, beraberliği ve kardeşliği olduğunu unutmamalıyız. Gönül bağlarımızın, 2020'de daha da güçlenmesini canı gönülden temenni ediyorum.
Toplumsal hayatımızda daima sağduyunun, hoşgörünün, kardeşliğin, sevgi ve saygının hakim olmasını diliyorum.  Bunlar yaşamın en değerli hazinelerindendir.
Yeni yılın, geçmiş yıllardan çok daha bereketli ve huzurlu, sağlık, afiyet içinde geçmesini, dostlukların, barışın, sevginin hakim olduğu, zulümlerin bittiği, acıların sona erdiği huzurlu bir dünyanın olduğu günlerin kısa zamanda gelmesini arzu ediyoruz.  Artık dünyada mazlumların acı çekmemesini, çocukların, kadınların gözyaşı dökmemesini Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum.
2019 yılında Türkiye'de, dünyanın bir çok yerinde olduğu gibi önemli hadiseler yaşandı. Kendisine büyük hedefler koyan, tüm saldırılara rağmen dimdik ayakta duran, milletiyle el ele veren devletimiz her türlü kirli hesabı bozmasını, güçlü adımlarla ilerlemeyi,  geleceğe umutla koşmayı her daim başarmıştır.
Hepimizin çok zor bir coğrafyada yaşadığımızın bilincinde olması gerekli.  Türkiye tarihten gelen birikimleriyle köklü ve güçlü bir devlettir. Bir çok hesabın yapıldığı bu coğrafyada artık Türkiye olmadan adım atılamayacağını, Türkiye'ye rağmen kimsenin rol kapamayacağını bir çok devlet görmüş durumdadır.
Bizler mazlumların yanında durarak, kimsenin toprağında gözü olmadan tüm uluslararası hak ve hukuku gözeterek, hakkımızdan da feragat etmeden, herkesin haklarını da koruyarak gerekli tüm adımları atan Türkiye Cumhuriyeti Devleti, gönülleri fetheden olmuş, yıkım siyasetini bir kenara iterek bir çok devlete, oluşumlara  ders vermiştir. 2019 yılı  insanlığın çetin sınavlardan geçtiği bir yıl oldu. Bu büyük sınavda Türkiye, milletçe gururla söz edeceğimiz başarılar göstermiştir.
Geleceğimizin teminat altına alınması, geçmişte yaşanan acı derslerin yeniden ortaya çıkmaması, ekonomi, sağlık, eğitim ve güvenlik başta olmak üzere her alanda en iyi kazanımların elde edilmesi için önemli mücadeleler verilmektedir. İstihdam, ekonomi ve üretim en ön safhada gelmektedir. Sorunların üstesinden kararlı mücadelemiz, ilkeli duruşumuz ve birliğimizden aldığımız güçle gelmeyi nasıl bu zamana kadar başardıysak bundan sonrada böyle devam edecektir. Gün geçtikçe tüm ekonomik verilerin daha iyiye gittiğini hepimiz birlikte görmekteyiz.
Elbette eksiklikler vardır, düzelmesi gereken, atılması gereken bir çok adım da vardır ama bunu yine bu zamana kadar nasıl el ele vererek başardıysak, bundan sonrada yine böyle başaracağız. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, liderliğinde hepimiz daha çok çalışarak, kucaklaşarak, güçlü müreffeh Türkiye için mücadele edeceğiz.
2023 hedeflerine odaklanan, Cumhuriyetimizin 100. yılına en iyi şekilde hazırlanan, büyük hedefler koyan Türkiye Cumhuriyeti Devleti, her şeyin üstesinden gelecek güce Allah'ın izniyle sahiptir. En son Türkiye'nin Otomobilinin tanıtımının gerçekleştirilmesi, yerli ve milli üretimimizin hangi safhaya geldiğinin en önemli göstergesidir. Kanal İstanbul Projesi çağın projeleri arasındadır. Hepimizin gurur duyacağı gelişmeler önümüzdeki süreçte bizleri bekliyor. 2019'daki başarılar, 2020'de daha ileriye taşınacaktır.
Samsun Türkiye'nin en önemli kentleri arasındadır. Bu şehre uzun yıllar hizmet etme imkanı bulan bir kardeşiniz olarak güzel kentimiz için bir çok mücadelenin verildiğini hatırlatmak isterim. Bu şehir için yüreğimizde büyük sevgiler besleyerek hizmet etmeye çalışıyoruz ve en iyisini istiyoruz.
Bu duygu ve düşüncelerle 2020 yılının güzellikler getirmesini, ailenizle, sevdiklerinizle, huzurlu, barış, sıhhat ve afiyet içinde bir yıl geçirmenizi temenni ederim."
 

Sponsorlu Bağlantılar---
Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi dikkat çekti
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi...