• Reklam
  • Reklam
Unkapanı’nı bu proje değiştirecek

Unkapanı'nı bu proje değiştirecek

İlkadım Belediyesi tarafından yapımı devam eden Unkapanı Yeni Kültür ve Yaşam Merkezi mahallenin çehresini değiştirecek.

09 Nisan 2018 - 19:27

Samsun İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, iİlçede devam eden dev proje Unkapanı Yeni Kültür ve Yaşam Merkezi inşaatında incelemeler yaptı. 

Unkapanı mahallesinde devam eden dev proje alanını inceleyen Başkan Erdoğan Tok, inaat alanını gezdi, yüklenici firma yetkilileri ve mühendislerden süreç hakkında bilgi aldı.

270 fore kazık kullanılarak tamamlanan temel hazırlıklarının ardından yıl sonuna tamamlanması için tüm çalışmaların Başkan Tok, tarafından takip edildiği inşaat safhasında hızlı ilerleyiş dikkat çekiyor.

250 araçlık otopark, cadde dükkanları, Türk hamamı, fetness salonu, spor salonu, nişan salonu, derslikler ve düğün salonu ile İlkadımlıların yaşam merkezi haline gelecek Unkapanı Yeni Kültür ve Yaşam Merkezi inşaat alanında incelemelerde bulunan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “Biz İlkadımlı kardeşlerimize modern bir İlkadım için söz verdik. Hamd olsun sözümüzü tutuyoruz ancak vatandaşımızın refahı için ne yapsak yetmeyeceğini biliyoruz. Bu nedenle her projemizde olduğu gibi Unkapanı Yeni Kültür ve Yaşam Merkezi projemizde de her aşamayı yakından takip ediyoruz. 

Kaynak: Saat Başı Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tok,
Tok, "İş Bilenin, Kılıç Kuşananın'
Sevdamızın Adı Tekkeköy
Sevdamızın Adı Tekkeköy