Unkapanı yeni yaşam alanı

Unkapanı yeni yaşam alanı

İlkadım Belediyesi’nin önemli projeleri arasında olan Unkapanı Yeni Kültür ve Yaşam Merkezi inşaatı tüm hızıyla sürüyor.

24 Temmuz 2018 - 01:06

İlkadım Belediyesi’nin Haziran ayında temelini attığı ve bölgeye kazandıracağı önemli yatırımların başında gelen Unkapanı Yeni Kültür ve Yaşam Merkezi inşaatı tüm hızıyla sürüyor.

Unkapanı Mahallesi’nde yapımı devam eden modern bir yaşam alanı kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Bölgenin çehresini değiştirecek olan Yeni Unkapanı Kültür ve Yaşam Merkezi hızla yükseliyor.” dedi.

BİRDEN ÇOK İHTİYACA KARŞILAYACAK KAPSAMLI PROJE

Son 4,5 yıl içerisinde ilçeye dev projeleri ve yatırımları kazandırdıklarını ifade eden Başkan Erdoğan Tok, “ Göreve geldiğimiz günden bugüne ilçemize hizmetin en iyisini vermek için büyük çaba harcıyoruz. 2 ay önce resmi temel atma merasimini yaptığımız Unkapanı Kültür ve Yaşam Merkezimizde, aynı anda birçok ihtiyaca cevap verebilecek kapsamlı ve çok amaçlı bir merkez inşa ediyoruz. Söz verdiğimiz gibi birçok yatırımı ilçemize kazandırdık, kazandırmaya devam ediyoruz. 1600 metrekarelik alan üzerine kurulan ve 9 kattan oluşan eser tamamlandığında bölgenin çehresinde önemli bir değişikliğe sebep olacak.  İçerisinde, 250 Araçlık Otopark, Cadde Dükkânları, Hanımlar Yaşam Merkezi, Türk Hamamı, Fitness Salonu, Spor Salonu, Nişan Salonu, Toplantı Salonu, Derslikler ve Düğün Salonu gibi birçok sosyal alanın bulunacak. Yılsonuna yetiştirmeyi hedeflediğimiz eserimiz ilçenin yaşam kalitesine ve sosyal hayatına zenginlik katacak.” diye konuştu.   

Kaynak: Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
'Ekonomik dar boğaz bekleyenler boş ümide kapılmasın'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'
Yılmaz, 'Yol haritamıza herkes katkı sağlamalı'