Uzak yakın kalmayacak

Uzak yakın kalmayacak

Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok İlkadım'ın uzak yakın her mahallesinde aynı ilgi ile karşılaşıyor.

25 Şubat 2019 - 12:18
Sponsorlu Bağlantılar---

Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Aşağıavdan ve Kadamut Mahallelerini ziyaret ederken; "Nispeten uzak olan mahallelerimize yaptığımız eşit yatırımlarla uzakları yakın etmenin mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

Cumhur İttifakı’nın İlkadım'a getirdiği birlik ve beraberlik duygusu hızla büyümeye devam ederken İttifakı’n ortağı iki partinin üyeleri Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'u yalnız bırakmıyor. Cumhur İttifakı ruhunun el ele yaşandığı Aşağıavdan ve Kadamut mahalleleri ziyaretlerine Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'un yanı sıra AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir, AK Parti İlkadım Kadın Kolları Başkanı Halime Kesmen, AK Parti İlkadım Gençlik Kolları Başkanı Erdi Küçükosman ve her iki partinin üyeleri ile muhtarlar katıldı.

AVCILAR; "DAHA GÜZEL HİZMETLERDE BULUŞACAĞIZ"

Yoğun bir ilgi ile coşku ve heyecanın birlikte yaşandığı buluşmada konuşan AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar; "Günün her saati siz değerli hemşehrilerimizle buluşarak kardeşliğimizi pekiştirmeye devam ediyoruz. Cumhur İttifakı İlkadım'da güzel bir birlikteliğe vesile oldu ve 31 Mart’tan sonra da bu birlikteliğin güçlenerek büyüyeceğini biliyoruz. İlkadım seçimlerden büyük bir başarı ile çıkacaktır ve Başkanımız Erdoğan Tok ile sizlere daha da büyük hizmetler getireceğiz" diye konuştu.

ERDEMİR; "15 TEMMUZ RUHU BUGÜN Kİ BİRLİKTELİĞİ GETİRDİ"

Vatandaşlara seslenerek gösterdikleri ilgiye teşekkür eden MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir; "15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından millet olarak yaşadığımız bu kenetlenme bugün Cumhur İttifakı ile devam ediyor. Bu ruhla yine kardeşliğimizi, birliğimizi ve beraberliğimizi daimi kılarak çok daha güçlü bir yönetim anlayışı hayat bulacak" şeklinde konuştu.

 

Sponsorlu Bağlantılar---

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Bitcoin BTC düşüş ve yükseliş eğilimi
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi dikkat çekti
Güldüren yüz Kemal Sunal yaşıyor mu, öldü mü reklam filmi...